Výber správneho oblečenia a príslušenstva je súčasťou každého motorkárskeho zážitku. Značky IXON a HJC vám v tomto smere preto prinášajú na trh prvotriedne moto oblečenie a prilby, ktoré zaisťujú bezpečnosť, komfort aj štýl. Na druhú stranu, aj starostlivosť o fyzické zdravie, je pre udržanie optimálnej jazdy na motorke a prevenciu úrazov kľúčová.

Oblečenie IXON: Mix komfortu, bezpečnosti a štýlu

Štýlové oblečenie IXON, dostupné na moteam.sk, je výsledkom dlhoročnej tradície a inovácií. Ponúka kompletné výrobky od búnd, nohavíc, až po rukavice a topánky. Táto značka je známa svojou kvalitou, bezpečnostnými štandardmi a štýlovým dizajnom.

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU

IXON navyše vytvára oblečenie, ktoré je odolné voči nepriaznivému počasiu a vysokým rýchlostiam, a zároveň poskytuje vysokú úroveň komfortu. Špeciálne navrhnuté ochranné prvky v strategickej lokalizácii chránia telo v prípade pádu, pričom flexibilné materiály umožňujú voľný pohyb pri jazde.

Prilby HJC: Kvalita, ktorú si cenia aj špičkoví jazdci

HJC je lídrom v oblasti výroby motocyklových prilieb. S viac ako 45 rokmi skúseností je táto značka tradíciou, ktorej dôverujú jazdci po celom svete. A dôvod je logický.  Univerzálne prilby HJC sú známe svojou vynikajúcou kvalitou, špeciálnymi bezpečnostnými prvkami a komfortným prevedením.

Značka HJC vyniká aj v tom, že na trh prináša prilby pre každého jazdca. Kvalitu tejto triedy si dokonca cenia aj špičkoví profesionálni jazdci, pretože prilby sú vyrobené tak, aby poskytovali maximálnu ochranu hlavy, zabezpečovali zároveň jej dobrú ventiláciu a minimalizovali hluk.

O vašu bezpečnú jazdu sa môže postarať aj dobrý ortopéd v Leviciach

Aj keď kvalitné oblečenie a prilby značne prispievajú k bezpečnosti jazdca, je dôležité venovať pozornosť svojmu fyzickému zdraviu. Každý nedostatok a dysfunkcia sa predsa môže na vašej bezpečnosti odzrkadliť veľmi rýchlo. Dobrý ortopéd Levice, dostupný na topdoktor.sk, je tu teraz teda aj preto, aby pomohol jazdcom udržať ich telo v optimálnej forme.

Ortopedická starostlivosť je pre prevenciu a liečbu stavov, ktoré by mohli ohroziť jazdu na motorke  predsa kľúčová. A dôvod je logický. Pravidelné návštevy ortopéda môžu pomôcť identifikovať a vyriešiť problémy s chrbticou, kĺbmi alebo svalmi, ktoré by inak mohli jazdu na motorke a vaše pohodlie ovplyvniť.

Ak teda trávite na dvoch kolesách veľmi veľa času a spríjemňujete si rýchlou jazdou na motorke leto, nezabudnite na kombináciu v podobe správneho oblečenia značky IXON či HJC s pravidelnými prehliadkami u dobrého ortopéda v Leviciach.

Komentáre

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here