Ak by ste si chceli niečo podobné alebo ešte oveľa viac užiť aj vy, možno by ste si namiesto dovolenky v exotike mali vybrať termálne kúpele. Miesto, kde sa o vaše telo ale aj dušu postará ten najlepší personál a dokonalé procedúry s liečivým účinkom.

Rituál, ktorý z vás urobí iného človeka

Dnes nie je SPA a wellness len pojem pre kozmetický salón, ale celkový rituál zameraný na zbavenie sa toxínov, omladenie a zlepšenie stavu kože a aktiváciu metabolických procesov v tele ako celku.

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU
zdroj: emi.sk

Procedúry pre vaše telo s trojitým účinkom

Zbavíte sa príznakov únavy a nedostatku spánku, odstránite prvé vrásky a získate pružnejšiu pleť. V termálnych kúpeľoch sú vám takéto a mnohé iné ďalšie procesy určite k dispozícii. Vyskúšajte aj peelingy, vitamínové a hlinené masky, masáž alebo vynikajúcu termoterapiu.

Skúsené ruky maséra, relaxačná atmosféra, vôňa arómy – to všetko umožňuje dosiahnuť trojitý účinok: psychologický, estetický a terapeutický.

zdroj: wellnesstips.sk

Kde začať?

V prvom rade si vyberte dobré termálne kúpele, zistite, ktoré procedúry sú v ponúkanej cene a potom zvoľte vhodný termín. Zbaliť si veľký cestovný kufor je potom už hračka. Nebojte sa obrátiť aj na svojho odborného lekára, ktorý je ale koniec koncov v každých jedných kúpeľoch, takže ani o dôkladnú zdravotnú starostlivosť počas vášho pobytu sa báť nemusíte. Ak máte všetko vybavené, dovolenka spojená s relaxom v najlepších kúpeľoch na Slovensku sa môže začať.

Komentáre

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here