Každý jeden začiatok je náročný a komplikovaný, pretože často nevieme do čoho ideme a jednotlivé kroky sú nám neznáme. Inak tomu nebude ani v prípade novozaloženej spoločnosti, s ktorou chcete preniknúť na domáci alebo možno aj zahraničný trh. Ready made firmy sú hotové a predzaložené právne formy podnikania, vďaka ktorým to môže byť všetko oveľa jednoduchšie.

zdroj: unitedlife.sk

Čo všetko získate s ready made s.r.o.

Predzaložená a čistá firma s prideleným IČO a DIČ je vám plne k dispozícií a nepotrebujete mať ani základné imanie, ktoré je v prípade každej jednej spoločnosti s ručením obmedzeným nutné zložiť vo výške 5000 €.

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU

Výhodný predaj s.r.o. s DPH je o niečom úplne inom, a pritom s rovnakými podmienkami, prečo si stále viac podnikateľov pri založení svojej novej spoločnosti vyberá práve túto možnosť. A ani vy by ste nemali byť na tom horšie, pretože môžete na tom všetkom ešte aj ušetriť.

Firmu založíte za 4 hodiny

Ak si kúpite ready made s.r.o. všetky tieto veci získate bez nutnosti osobného vybavenia. Nepotrebuje navštíviť daňový a iný úrad, navyše môže byť táto spoločnosť vaša po splnení všetkých podmienok už za  4 hodiny. Je to tá najrýchlejšia a najjednoduchšia forma spustenia podnikania na našom trhu.

zdroj: pixabay.com

S virtuálnym sídlom to bude pre vás hračka

Mať spoločnosť nie je len o vysokých príjmoch a zisku, ktorý sa každým jedným dňom zvyšuje. Ani o množstve tovaru, ktorý prejde dobrými obchodnými váhami. Ide aj o rozumné hospodárenie, ktoré je založené predovšetkým na úspore na správnych miestach. Jednou z takýchto veci je aj virtuálne sídlo, ktorého cena je v porovnaní s bežnou klasikou pre mnohých majiteľov firiem stále viac výhodnejšia ako klasický prenájom fyzických priestorov.

Zaplatíte menej a získate to isté. Označenie, schránku, informácie o doručenej pošte a jej preposielanie. Tento univerzálny balík výhodných podmienok pre vašu novozaloženú spoločnosť môžete navyše získať teraz v akcii, tak sa poponáhľajte.

Komentáre

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here