Dlažba z tohto dreva bude vyzerať dobre nielen v interiéri, ale aj v krajinnom dizajne okolitej prírody. Dekoratívne budú aj zaujímavé zrubové obklady, ktoré v kombinácii s ostatnými modernými materiálmi vytvoria z vášho domu architektonický skvost.

Priaznivá mikroklíma v uzavretom priestore

Drevené obklady je dnes možné použiť už aj v miestnostiach s vysokou vlhkosťou, ako sú napríklad kúpeľne. Materiál môže byť použitý na obloženie všetkých povrchov stien a stropov v spálňach, chodbách, kuchynských priestoroch, obývacích izbách, kanceláriách, konferenčných miestnostiach a hotelových izbách vysokej triedy.

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU
zdroj: tatransky-profil.com

Tento obklad dodáva miestnosti nielen esteticky dokonalý vzhľad, ale vytvára aj priaznivú mikroklímu v uzavretom priestore a zabezpečuje jeho dobrú tepelnú a zvukovú izoláciu. Do takéhoto priestoru si už potom stačí len vybrať sedaciu súpravu na mieru a užívať si luxus s najbližšími.

Terasové dosky do exteriéru

Dokonalá odolnosť a vysoká pevnosť bude vami ocenená aj pri dekorovaní a zariaďovaní terasy, vďaka ktorej sa môžete s prírodou spojiť ešte lepšie. Krásne terasové dosky nebudú mať s harmóniou v tomto prirodzenom prostredí najmenší problém, pretože sú jeho priamou súčasťou.

Vyrobený zo smrekového dreva a pripravený na použitie vo vašom interiéri alebo exteriéri. Tatranský profil v novom šate a s modernými kombináciami ostatných surových materiálov pôsobí naozaj luxusne a vydrží, takže skvelé riešenie, ak potrebujete originálny obklad.

Komentáre