Aktuálna cena Huawei P30 Pro 6GB/128GB Dual SIM v slovenských e-shopoch: € - € (Zdroj: Heureka.sk, )

Ideálna poloha

Známy hotel v Žiline sa nachádza priamo v centre mesta, kde sa v jeho blízkosti rozprestiera obchodný dom, takže v prípade potreby si môžete pohodlie na izbe spríjemniť. Určite vám ale niečo dobré pripravia aj v hotelovej reštaurácii.

Centrum mesta nie je rušné, vďaka čomu nebudete v moderne zariadených izbách s pohodlnými posteľami a pevnými konferenčnými stolíkmi ničím rušení.

Ak by ste si chceli užiť relax, vyskúšajte saunu, alebo sa prejdite do centra, kde je niekoľko historických pamiatok, barov, reštaurácii a dôvodov na radosť, počas ktorej zabudnete na všetky starosti.

Miesto na usporiadanie dôležitej akcie

V živote máme mnoho príležitostí a dôvodov na oslavu. Doma sa ale množstvo pozvaných ľudí bude tlačiť v jednej miestnosti. Preto je dobré na tieto príležitosti využiť priestory moderného hotela. Dostatočne veľké a s možnosťou ubytovania hostí, ktorí za vami pricestovali z diaľky.

zdroj: zilina-gallery.sk

Dobrý priestor na prezentáciu

Rovnako dobre vám hotel Galileo poslúži aj na usporiadanie mítingu v Žiline. Má reprezentatívne priestory s kapacitou množstva osôb, takže sa dohodnete s každým jedným klientom, prípadne im jednoducho predstavíte svoju víziu.

Po diskusii a zábave sa môžu hostia ubytovať v tomto najviac obľúbenom hoteli v Žiline, ktorý disponuje moderným zariadením, príjemným personálom a službami, ktoré určite oceníte! Všetko si ale rezervujte včas a dopredu, pretože hotel je často obsadený a vyťažení. Môžu za to jeho kvality a komfort, ktorý si tu užijete do poslednej bodky.

Komentáre