Dnes je váš šťastný deň, pretože my vám to prezradíme. Nie je to pritom žiadne tajomstvo, za jeho vždy dokonalým účesom totiž nestojí nič iné, ako revolučné stylingové produkty progresívnej americkej značky Hanz de Fuko.

Tú v roku 2009 založili v slnečnom San Franciscu vlasový stylista David Alfonso a jeho kamarát  Christopher Zent, ktorým na trhu so stylingovými produktmi na vlasy chýbala kreativita a individualita. Spoločnými silami a víziou sa im podarilo vytvoriť produkty, ktoré okrem Davida Beckhama obľubujú aj ďalšie hviezdy ako Bruno Mars, Calvin Harris či Hugh Jackman. No a skvelá správa pre nás Slovákov je, že vďaka chalanom z online shopu pre každého dobre vyzerajúceho muža www.BeGentleman.sk, si ich teraz môžete obľúbiť aj vy.

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU

Aj keď Hanz de Fuko znie ako meno filmového zloducha, keď príde na starostlivosť o vlasy a ich styling, sú tieto produkty veľkým hrdinom. Ich celosvetový úspech stojí na dvoch základných pilieroch- 100% prírodné a organické zloženie bez parabénov a sulfátov, a inovatívnych hybridných produktov ako Quicksand a Claymation, ktoré spôsobili priam revolúciu v úprave účesov a patria medzi medzi najpredávanejšie a najobľúbenejšie na svete. Ak patríte k ľuďom, ktorým nevyhovujú klasické gély a vosky z drogérií, alebo ste stále nenašli ideálny produkt na svoj dokonalý účes, potom tieto hybridy od Hanz de Fuko určite stoja za zváženie.

Najlepšie z oboch svetov

Quicksand je inovatívny stylingový produkt na vlasy, a práve on stojí za vždy dokonalým účesom Davida Beckhama. V podstate ide o šikovnú kombináciu vosku na vlasy a suchého šampónu. Jednou z jeho zložiek je aj veľmi jemná, zrnitá hornina vulkanického pôvodu podobná pemze, ktorá veľmi účinne vcucne prebytočnú mastnotu z vlasov, čo spôsobí, že vlasom dodá objem. Jeho konzistencia je veľmi jemná, krémová a po rozotrení v rukách až olejová. Účesu dodá objem a matný, plážový finiš, ako stvorený na leto.

Po obrovskom úspechu inovatívneho Quicksand našťastie chalani z Hanz de Fuko nezaspali na vavrínoch a predstavili aj ďalšiu revolučnú novinku- Claymaiton.

Napoly vosk napoly íl, Claymation s prehľadom poskytne vlasom silnú fixáciu (ako vosk) a zároveň ich nezanechá suché, tvrdé či lesklé (ako íl). Práve táto všestrannosť robí z Hanz de Fuko Claymation pravdepodobne jeden z najobľúbenejších stylingových produktov na svete. Naneste ho na suché vlasy v prípade, keď chcete vytvoriť texturovaný a upravený účes, akým je napríklad pompadúr. V prípade nanesenia na vlhké vlasy, malé množstvo produktu vytvorí ležérnejšie “druhodňové” účesy, kým väčšie množstvo zas uhľadené účesy na štýl seriálu Boardwalk Empire či DiCapriovho Gatsbyho.

Tento článok vznikol v spolupráci s www.BeGentleman.sk, exkluzívnym online shopom s pánskou kozmetikou a doplnkami pre mužov, ktorí majú štýl.

Komentáre

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here