1. Cibuľový dip so solenými chipsami- Tento dip je skutočne jednoduchý, použijete len klasický americký dessing bežne dostupný v supermarkete a k tomu pridáte tradičné solené chipsy. Pozor, toto kombo je vysoko návykové a preto ho nedoporučejeme ľudom so slabou vôľou a diétou.

2. Buffalo chicken dip a chipsy zo sladkých zemiakov- Táto kombinácia má v USA prívlastok „party kombinácia“. Skvelá chuť buffalo chicken krídielok, ale bez prebytočných kostí a odpadu.

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU
Flickr/joefoodie

3. Salsa spoločne s tortilla chips- Túto kombináciu poznáte asi všetci. Klasická kombinácia sviežej pálivej salsy je vynikajúco doplnená a kukuričné chipsy.

Flickr/Lauren Topor

4. Jemne pálivý Hummus spoločne s chutnými pretzel „chipsami“- V našich končinách veľmi obľúbené malé praclíčky, ktoré sú doplnené ostrou ale zároveň špecifickou chuťou cícerového hummusu sa k sebe jednoducho perfektne hodí.

Flickr/Hungry Dudes

5. Omáčka 7 vrstiev plus tortilla chips- Táto kombinácia je doslova vražedná. Dusené fazuľky, syr, guacamole, salsa, kyslá smotana, olivy a jarná cibuľka.

Shutterstock/Bartosz Luczak

 6. Guacamole spolu so skorocelovými chipsami- Tradičná omáčka guacamole v spojení s nádychom latinskej chuti a skorocelovými chipsami.

Flickr/Steven Depolo

7. Omáčka z krémového syra v spojení s Cheetos Flaming Hot- Ostrá pikantná chuť Cheetos Flaming Hot je zjemnená krémovým syrom, čo vytvára naozaj skvelú kombináciu.

Flickr/Calgary Reviews

 

Komentáre

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here