Len 12-ročný chlapec sa rozhodol dať svojmu nebohému najlepšiemu kamrátovi a jeho rodine srdcervúci vianočný darček. Rozhodol sa, že mu on osobne vyzbiera peniaze na náhrobný kameň a tým si navždy uctí jeho pamiatku.

zdroj: Facebook

Kaleb Klakulak začal pracovať ako sa len dalo. Hrabal lístie, zbieral prázdne fľašky v nádeji, že sa mu podarí vyzbierať dosť peňazí na náhrobný kameň pre svojho kamaráta Kennetha „K.J.“ Grossa, ktorý zomrel na rakovinu. Na základe dostupných informácii Kennethovi zlyhalo srdiečko v dôsledku chemoterapií, ktoré potreboval pri svojom zápase s leukémiou.

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU

Každý dobre vie, že takáto liečba je veľmi nákladná a tak si jeho matka LaSodra „San“ Singleton žiaľ nemohla dovoliť pre svojho syna ani náhrobný kameň. Kalebov plán bol v tichosti do Vianoc vyzbierať $2,500, ktoré by boli dostačujúce na náhrobný kameň.

zdroj: Courtesy of the Klakulak family

Po tom, čo sa o tomto srdcervúcom príbehu dopočuli médiá a verejnosť sa Kalebove prianie stalo skutočnosťou a vďaka štedrým darcom dokázal mladík takýto obnos peňazí vyzbierať ešte oveľa skôr. So všetkým mu pomohla aj jeho matka. Tá mu pomohla založiť a spravovať PayPall účet, kde mu ľudia začali posielať svoje dary. Dobrou správou je, že vďaka takýmto darcom sa už Kalebovi podarilo vyzbierať dostatok finančných prostriedkov, ktoré bude môcť odovzdať matke svojho kamaráta. 

 

Komentáre

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here