Keby Ti niekto ponúkol prácu, o ktorej by povedal, že Ti vynesie veľké peniaze za ničnerobenie a relax v luxuse, bol by si blázon, ak by si ju odmietol! Priamo na Slovensku sa takéto pracovné pozície síce nenaskytujú, ale informácia o jednej takej zo zahraničia sa dostala aj k nám. Ak máš aspoň 21 rokov, obľubuješ cestovanie, máš rád/rada luxus, dokážeš byť k dispozícii počas celého roka a nebýva ti zle z pobytu na lodi, máš šancu o túto prácu zabojovať!

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU
Zdroj: pixabay.com

Spoločnosť HushHush hľadá mladého, flexibilného a zodpovedného človeka, ktorý by mal chuť a čas cestovať po celom svete s cieľom testovať jachty: jeho náplňou práce bude bývať, jedávať a spávať na lodi po dobu jedného týždňa, tiež bude musieť vyskúšať čo najviac služieb, ktoré sú na nej k dispozícii, vrátane fitness, wellness či sauny. Okrem toho bude musieť kriticky skontrolovať aj funkčnosť bežných vecí a zariadení, akými sú elektrické zásuvky, vodovodné kohútiky, sprchový kút, dvere a pohodlnosť postele. Inak povedané – skontroluje a ohodnotí všetko, s čím sa počas svojho pracovného pobytu stretne. Zo svojich zistení napíše recenziu, podľa ktorej zamestnanci HushHush zistia, či daná jachta zodpovedá všetkým kritériám a normám.

Zdroj: pixabay.com

„Aby sme zabezpečili, že na našich stránkach budeme naďalej udržiavať vysoký štandard produktov, rozhodli sme sa najať hodnotiteľa jácht. Strávite týždeň na jachte a vytvoríte podrobnú správu o všetkom, čo zistíte,“ znejú slová z inzerátu. Podľa Aarona Harpina, zakladateľa HushHush.com, by uchádzač mal byť spoľahlivý, pracovitý, mať cit pre vyhľadávanie detailov, ktoré ostatní prehliadajú a mal by vedieť písať vysokokvalitné a rozsiahle recenzie.

Zdroj: pixabay.com

Po skončení týždenného pobytu na luxusnej jachte a odovzdaní komplexnej hodnotiacej správy o jej stave dostane yacht tester 1 000 libier, čo sa v prepočte rovná 1 160 €. Ak bude spoločnosť s jeho prácou spokojná a yacht tester bude mať dostatok času na pravidelné cestovanie a písanie ďalších recenzií, dokáže si touto prácou naozaj nádherne zarobiť.

Ak si práve zistil, že spĺňaš všetky kritériá a chcel by si tráviť svoj čas práve v tejto práci, bež si skontrolovať, či máš platný cestovný pas, vyplň tento dotazník a my Ti budeme držať palce!

Komentáre