Celá táto udalosť sa odohrala ešte v roku 2016. Americká rodinka sledovala spoločne zápas Super Bowlu a spoločne konzumovala grilované kura. O pár okamihov neskôr sa však celá situácia zmenila na scénu ako z hororu.

77-ročný John Louis Caver sledoval s napätím zápas v televízii spoločne so svojou manželkou, synom a dcérou. Spoločne konzumovali aj grilované kuracie krídielka, ktoré boli asi až príliš chutné.

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU
zdroj: Shutterstock

Na stole zostali posledné kúsky kuraťa a tým to celé začalo. Vášnivá hádka medzi otcom a synom sa vyhrotila až do fyzického útoku. Oboch účastníkov sporu sa pokúsila neúspešne od seba odtrhnúť najskôr manželka a potom aj dcéra. To však nestačilo a rozhorčený otec vybuchol a na vlastného syna vytiahol zbraň. Hádka pokračovala a v afekte ho strelil priamo do hrudníka.

zdroj: youtube.com

Mladíka so strelným poranením odviezla záchranka, ktorá ho ošetrila. Akoby zázrakom mladík prežil, no celý tento ohavný čin mal súdnu dohru. Celý spor sa ťahal dlhé roky a súd vydal verdikt až v auguste tohto roku. Porota uznala otca vinným a v nasledujúcich pár dňoch si vypočuje rozsudok. Za jeho čin mu hrozí až 20 rokov za mrežami!

 

Komentáre

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here