Keď sa povie, že niekto zlikvidoval superšportové auto, tak väčšine ľudí asi napadne, že ho nabúral vo vysokej rýchlosti alebo niekde na závodnom okruhu. Len veľmi málo ľudí si predstaví pred očami niečo takéto.

zdroj: Reuters

Filipínsky prezident Rodrigo Duterte sa so zabavenými autami drogových bossov zo svojej krajiny vysporiadal veľmi svojrázne. Jedného slnečného dňa si nechal všetkých 68 superšportových áut a 8 motoriek nastavať do radu na veľkom parkovisku. Nasadol do obrovského buldozéra a osobne po všetkých týchto autách prešiel. Zvyšné, ktoré ako tak vydržali následne zlikvidoval radlicou.  

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU

Tieto vozidlá pochádzali z trestnej činnosti a takmer všetky boli prepašované do krajiny ilegálne. Podľa oficiálnych informácií sa na parkovisku nachádzali vozidlá značky Porsche, Lamborghini alebo Ford a ich celková hodnota bola v prepočte viacej ako 4 milióny EUR. Tento počin je jasným varovaním a dôkazom o novej politike prezidenta na Filipínach, ktorý sa rozhodol tvrdo bojovať proti drogám, nelegálnemu pašovaniu a kriminalite.

 

 

 

 

Komentáre

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here