Každý z vás určite pozná známu čokoládu Toblerone, ktorá sa často vyskytuje okrem iného aj v „duty free“ obchodoch na letiskách. Pre túto značku je pomerne nezvyklé, aby menila alebo zväčšovala portfólio svojich produktov a stáva sa to naozaj len zriedka.
Ľudia už pociťovali veľkú zmenu, keď pred nedávnom spoločnosť zväčšila medzeri medzi jednotlivými čokoládovými vrcholčekmi, čím zredukovala množstvo čokolády v jednotlivých baleniach. Tento krok nemal práve priaznivý dopad na odozvu od svojich zákazníkov.

[Werbung] Das weiße Toblerone Eis 😋 Gibt es in Niedersachsen in ein paar Netto für diesen Sommer oder man fährt einfach nach Frankreich und probiert sich auch durch die M&M Sorten durch! 📸@run.cheat.repeat Wer würde es gerne probieren? #eis #toblerone #icecream #whitechocolate#tobleroneicecream #weißeschokolade#schokolade #eisessen #netto #carrefour #gönndir#neu #samstag #nutella #milka #lindt #Frankreich #Deutschland #kindercards #bueno #Süßigkeiten #duplo #twix #Hunger #sommer #urlaub

A post shared by Mr Cheatday 🍫 (@mk_fit89) on

Dnes prichádza tento populárny výrobca čokolády s novým produktom, ktorý by nemohol mať lepšie načasovanie ako v týchto dňoch horúceho leta, kedy každý človek hľadá útočisko na kúpaliskách prípadne v mrazničkách plných zmrzliny.

Nová zmrzlina od Toblerone prináša všetko čo jej aktuálny zákazníci na ich čokoládach milujú. Plnú čokoládovú chuť pravej alpskej čokolády s kúskami orieškov. Zmrzlina prichádza v dvoch príchutiach – mliečnej a bielej čokolády.

Toblerone spustila predaj svojej novej zmrzliny najprv v Nemecku, francúzsku a v Anglicku ale je len otázkou času kedy sa táto zmrzlina dostane aj do našich obchodov!

zdroj: foodnewsluxembourg/Instagram

Komentáre