Každý z vás určite pozná známu čokoládu Toblerone, ktorá sa často vyskytuje okrem iného aj v „duty free“ obchodoch na letiskách. Pre túto značku je pomerne nezvyklé, aby menila alebo zväčšovala portfólio svojich produktov a stáva sa to naozaj len zriedka.
Ľudia už pociťovali veľkú zmenu, keď pred nedávnom spoločnosť zväčšila medzeri medzi jednotlivými čokoládovými vrcholčekmi, čím zredukovala množstvo čokolády v jednotlivých baleniach. Tento krok nemal práve priaznivý dopad na odozvu od svojich zákazníkov.

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU

Dnes prichádza tento populárny výrobca čokolády s novým produktom, ktorý by nemohol mať lepšie načasovanie ako v týchto dňoch horúceho leta, kedy každý človek hľadá útočisko na kúpaliskách prípadne v mrazničkách plných zmrzliny.

Nová zmrzlina od Toblerone prináša všetko čo jej aktuálny zákazníci na ich čokoládach milujú. Plnú čokoládovú chuť pravej alpskej čokolády s kúskami orieškov. Zmrzlina prichádza v dvoch príchutiach – mliečnej a bielej čokolády.

Toblerone spustila predaj svojej novej zmrzliny najprv v Nemecku, francúzsku a v Anglicku ale je len otázkou času kedy sa táto zmrzlina dostane aj do našich obchodov!

zdroj: foodnewsluxembourg/Instagram

Komentáre

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here