Zmrzlináreň v New Yorku sa rozhodla použiť na svojich zákazníkov trošku odlišnú formu marketingu. Namiesto experimentovania s rôznymi druhmi chutí sa rozhodli dať do svojej ponuky jednu z najväčších porcií zmrzliny na svete.

Táto zmrzlináreň sa nachádza priamo v New Yorku a nesie názov Manhattan’s East Village. Po novom zaviedli do svojej zmrzlinovej ponuky okrem klasických porcií aj porcie pre gurmánov a zmrzlinových fanatikov.

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU

Základom pre maxi porcie je 19-kopčeková varianta, ktorá stojí $50. Pokiaľ by Vám toto bolo veľa, môžete si objednať aj menšiu 7-kopčekovú variantu. Na druhej strane, zmrzliny nikdy nie je dosť a preto si v tejto zmrzlinárni môžete objednať aj ich špecialitu, ktorou je až 21-kopčeková porcia zmrzliny. Tú však už ledva udržíte v jednej ruke, keďže jej váha a veľkost kornútku Vám dajú dosť zabrať.

Zmrzlináreň dokonca vymyslela aj špeciálne kornútky, do ktorých sa vôjde dohromady až 70 kopčekov zmrzliny. To už je naozaj extrémna porcia. Pri takomto množstve zmrzliny však nemôžte mať v ponuke len 5 druhov a preto aj škála príchutí tejto zmrzlinárne zahŕňa obrovské množstvo druhov:

Andes Peppermint; Berry Shortcake; Black Sesame; Cookie Monster; Cinnamon Toast Crunch; Fruity Pebbles; Matcha; Red Velvet; Cookie Dough Crumble; Rice Krispies; Rocky Road; Royal Milk Tea; Sea Salt Caramel Pretzel; Strawberry Cheesecake; Thai Iced Tea; Vanilla; Vanilla Swiss Almond; Vietnamese Coffee, and White Chocolate Lavender.

Komentáre