Aktuálna cena Huawei P30 Pro 6GB/128GB Dual SIM v slovenských e-shopoch: € - € (Zdroj: Heureka.sk, )

Len pred pár dňami sa mala v Spojených štátoch v meste New York uskutočniť konferencia zameraná na diskusiu o dopade koronavírusu na business ako taký a na jeho rôzne odvetvia. Bezpečnosť a zdravie ľudí je ale vždy na prvom mieste a tak museli túto konferenciu kvôli koronavírusu zrušiť. O tejto skutočnosti informuje portál Daily Mail.

Konferencia sa mala zapodievať podnikaním a celkovým businessom v dobe koronavírusu. V tej dobe bolo v Spojených štátoch nahlásených celkovo 173 prípadov ochorenia, z čoho 43 bolo len v New Yorku, kde sa aj mala konferencia minulý piatok uskutočniť.

Tak ako je dôležité byť v súčasnej dobe disciplinovaný zo zdravotných dôvodov a z dôvodov prevencie, je zároveň dôležité aj stabilizovať ekonomiku a vysvetliť ľuďom, ako majú v časoch takejto krízy podnikať a správať sa k peniazom.

Po tom, čo začali miestne úrady zvažovať zatvorenie škôl a zrušenie podujatí, na ktorých môže prísť do kontaktu veľké množstvo ľudí, boli organizátori nútení zrušiť aj túto plánovanú konferenciu. Na adresu celej situácie sa vyjadril aj guvernér mesta New York, ktorý uviedol, že v štáte New York bolo zaznamenané epicentrum nákazy v okrese Westchester, kde bolo zaznamenaných viacej ako 100 prípadov ochorenia Covid-19.

 

Komentáre