Celý svet sa aktuálne nachádza vo veľmi zložitej situácii. Pre väčšinu generácii je toto tá najväčšia výzva a globálne najťažšia situácia, akej budú čeliť. Po celom svete národy, zdravotníci a obyčajní ľudia bojujú so šírením nákazy COVID-19.

Odborníci, politici a hygienici neustále vyzývajú ľudí k obozretnosti, opatrnosti, zvýšenej hygiene a dokonca aj ku karanténe a izolácii. Po celom svete si toto ochorenie podľa oficiálnych štatistík zverejnených  John Hopkins University vyžiadalo už 14 717 obetí a na svojom konte má najmenej 339 645 nakazených.

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU
zdroj: Twitter

Krajiny uzavreli štátne hranice, nemocnice a zdravotnícky personál je nútený pracovať na hranici svojich možností, no niektorí ľudia berú stále celú situáciu a ochorenie na ľahkú váhu. Ťažko povedať, čo tomu mladíkovi išlo hlavou, no zdravý úsudok a obava z ochorenia to určite neboli. Urobiť niečo takéto by bolo nehygienické aj počas bežného obdobia a nie ešte počas celosvetovej pandémie.

Mladík pristúpil v supermarkete k regálom s tovarom a vyhlásil: “Kto sa bojí koronavírusu? Nechytajte su ústa?” Ako toto dopovedal, vystrčil svoj jazyk a následne olízol celý regál a na ňom vyložený tovar.

 

  • AKTUALIZÁCIA: Mladík už sedí v base a čaká na súd. Polícia ho vzala do väzby a obvinila z teroristickej hrozby!

 

Komentáre

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here