Aktuálna cena Huawei P30 Pro 6GB/128GB Dual SIM v slovenských e-shopoch: € - € (Zdroj: Heureka.sk, )

V americkom mesta San Antonio sa pred pár dňami odohrala doslova filmová lúpež. Zaujímavosťou tohto akvária je totižto možnosť priameho kontaktu s niektorými vybranými zvieratami, medzi ktoré patria aj žraloky druhu heterodontus franscisci. Zvedavý návštevníci sa tak bez problémov môžu dotknúť žraloka bez toho, aby sa báli o svoje prsty alebo ruky.

Istej trojici návštevníkov ani to však nestačilo a preto si vymysleli lepší plán.  Do akvária vošli dvaja muži a jedna žena s kočárom a malým dieťaťom. Po príchode k tejto atrakcii dvojica odparkovala kočár hneď vedľa akvária a po pár sekundách sa jeden z mužov načiahol do vody, chytil žraloka, vybral ho z vody a utiekol s ním zrejme na toalety.

Shark theives

This is a video of the suspects. This is linking to the earlier post about the Horn Shark that was stolen from the San Antonio Aquarium.

Uverejnil používateľ San Antonio Aquarium Pondelok 30. júla 2018

Následne za svojim kolegom odišiel aj druhý muž, zviera spoločne zabalili do uteráka a následne ho nenápadne vložili do kočíka. Medzičasom žena vybrala dieťa z kočárika a vzala ho na ruky. Celý tento incident sa udial behom bieleho dňa v čase, keď bolo v akváriu veľké množstvo návštevníkov. Trojica práve možno chcela využiť aj túto situáciu, mysliac si, že si ich nikto nevšimne. Po intenzívnom dvojdňovom pátraní sa nezvestného žraloka podarilo nájsť a zachrániť. 

 

 

Komentáre