V americkom mesta San Antonio sa pred pár dňami odohrala doslova filmová lúpež. Zaujímavosťou tohto akvária je totižto možnosť priameho kontaktu s niektorými vybranými zvieratami, medzi ktoré patria aj žraloky druhu heterodontus franscisci. Zvedavý návštevníci sa tak bez problémov môžu dotknúť žraloka bez toho, aby sa báli o svoje prsty alebo ruky.

Istej trojici návštevníkov ani to však nestačilo a preto si vymysleli lepší plán.  Do akvária vošli dvaja muži a jedna žena s kočárom a malým dieťaťom. Po príchode k tejto atrakcii dvojica odparkovala kočár hneď vedľa akvária a po pár sekundách sa jeden z mužov načiahol do vody, chytil žraloka, vybral ho z vody a utiekol s ním zrejme na toalety.

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU

Následne za svojim kolegom odišiel aj druhý muž, zviera spoločne zabalili do uteráka a následne ho nenápadne vložili do kočíka. Medzičasom žena vybrala dieťa z kočárika a vzala ho na ruky. Celý tento incident sa udial behom bieleho dňa v čase, keď bolo v akváriu veľké množstvo návštevníkov. Trojica práve možno chcela využiť aj túto situáciu, mysliac si, že si ich nikto nevšimne. Po intenzívnom dvojdňovom pátraní sa nezvestného žraloka podarilo nájsť a zachrániť. 

 

 

Komentáre

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here