Aktuálna cena Huawei P30 Pro 6GB/128GB Dual SIM v slovenských e-shopoch: € - € (Zdroj: Heureka.sk, )

Istý ukrajinec žijúci v meste Kyjev si jedného dňa vyrazil na prechádzku na huby. To, čo pri tom objavil však nečakal. Namiesto hríbov však našiel 12 prázdnych vykopaných hrobov. Svoj objav okamžite nahlásil na políciu, ktorá začala vyšetrovanie. To ich zaviedlo k miestnemu psychológovi Andrejovi Žeľvetrovi. 

Polícia nerozumela, prečo tento psychológ hroby vykopal, no neskôr im to celé objasnil. Vykopané hroby sú totižto súčasťou jeho novej terapie. Odborník vo svojom obore pomáha svojim pacientom nachádzať novú chuť do života tým, že ich zatvorí do rakvy a na 2 hodiny ich pochová. Táto liečebná metóda je trochu drastická, ale podľa jeho slov veľmi efektívna. Veľmi veľa jeho pacientov si jeho metódy pochvaľuje a a uznáva.

zdroj: profimedia

Pacienti vôbec nie sú v ohrození života. Celá procedúra je poriadne premyslená a naplánovaná. Do každej z rakiev vedie špeciálne vzduchové potrubie, ktoré zaisťuje dostatočný prísun vzduchu, aby sa pacienti neudusili. Polícia tak musela uznať, že sa lekár nedopúšťa ničoho zlého a môže tak vo svojich procedúrach pokračovať.

 

 

 

Komentáre