Aktuálna cena Huawei P30 Pro 6GB/128GB Dual SIM v slovenských e-shopoch: € - € (Zdroj: Heureka.sk, )

Kuriózne zneužívanie mužov bolo odhalené v New Jersey, kde mal kňaz používať „špeciálne techniky“ na vyhnanie diabla z mužského tela. Pastor William Weaver presvedčil veriacich mužov, že vďaka sérii exorcistických rituálov ich očistí od zlých duchov a dokáže z nich vysať diabla a démonov. Inak povedané, bude praktizovať orálny sex a tvrdiť, že práve z tela saje von diabla. 

Zdroj: pixabay.com

Pastor, ktorého polícia už obvinila zo sexuálneho zneužívania viacerých mužov, si vymyslel historku o tom, že ide o starý, tradičný americký rituál, ktorý sa naučil od pôvodných indiánskych kmeňov. Mlčanie o rituále pastora Weavera prelomili traja muži, ktorí potvrdili, že ho začal praktizovať už v roku 1999. Obete povedali, že na začiatok sa museli vyzliecť donaha, potom nasledovala séria slávnostne vykonávaných očistných rituálov a nakoniec nasledovalo vysatie diabla z tela, po ktorom kňaz ukázal mužovi „zlo,“ ktoré z úst vypľul.

Zdroj: pixabay.com

„Všetko prehltol a potom do vrecka vypľul malé kúsky kovu či plastu. Nakoniec mi ukázal, že vo vrecku je malá kovová guľôčka, o ktorej tvrdil, že je to zlo, ktoré zo mňa dostal von,“ tvrdí jedna z obetí. Ďalší muž opísal, ako mu pastor strčil jazyk do úst, aby tak zistil, či sa v ňom neskrývajú nejakí duchovia. Keď muži začali mať pochybnosti o konaní pastora Weavera, oznámili to na polícii. V januári 2019 bol 74-ročný pastor predvolaný na políciu, no nedostavil sa, vzdal sa cirkevnej hodnosti a odvtedy si užíva dôchodok. Cirkev skutok zo svojich radov podľa médií komentovala tak, žeexistujú pravdepodobné dôvody alebo dôvod domnievať sa, že obvinený spáchal trestný čin.“ Policajná vyšetrovateľka potvrdila, že obvinenia a výpovede svedkov boli uznané za dôveryhodné a na prípade sa pracuje.

Zdroj: pixabay.com

 

Komentáre