Aktuálna cena Huawei P30 Pro 6GB/128GB Dual SIM v slovenských e-shopoch: € - € (Zdroj: Heureka.sk, )

Takýto protest sme tu ešte nemali! Vegánska aktivistka sa rozhodla upútať pozornosť naozaj netradične – obliekla sa do kostýmu kravy a vybrala sa na naozaj nezvyčajné miesto, a to priamo pred chladiace boxy na mäso v supermarkete. Tam si kľakla, oplakávala mäso a rozprávala nakupujúcim o právach zvierat.

Zdroj: au.news.yahoo.com

Žena zastupujúca vegánske spoločenstvo Direct Action Everywhere pôsobila na zákazníkov odstrašujúco. Obzerala si mäso v regáloch, hľadela na cenovky a jednotlivé balíky mäsa postupne teatrálne so sklonenou hlavou chytala do rúk. Po chvíľke začala na ľudí vykríkať, že sú sklamaním a ukazovala im vyrobené papierové transparenty. Zamestnanci jej najskôr nevenovali pozornosť, no neskôr ju požiadali, aby priestory obchodu opustila. To sa však nestalo, a tak ju museli von vyviesť násilím.

Zdroj: au.news.yahoo.com

Táto istá skupina vegánov, ku ktorej sa hlási aj aktivistka Stef Rose odetá do kostýmu kravičky, je obvinená z krádeží, ktoré sa počas minulého augusta a februára udiali na viacerých farmách. Zakladateľ skupiny tiež nie je bez viny – pred niekoľkými dňami stál pred súdom obvinený z krádeže mäsa v hodnote 1 500 dolárov.

VIDEO ZO SUPERMARKETU

Komentáre