Pablo Escoburger sa nachádza priamo v austrálskom Melbourne a nesie meno po legendárnom drogovom barónovi, ktorý sa po celom svete preslávil svojim okazalým žibotným štýlom a tým, že 80% všetkého kokainu prepašovaného do USA patrilo práve jemu.

Kvôli humornému a ikonickému spracovaniu svojich jedál, si tento bar vystrelil z jedného z najväčších drogových bossov novodobej histórie. Ich najikonickejším burgerom je „The Patron Burger“. Ten je podávaný navrchu s narysovanou čiarou bieleho cesnakového prášku, ktorý má symbolizovať escobarov exportný artikel, – čiže kokaín.

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU

Burger dostanú zákazníci taktiež so zapichnutou falošnou $100 bankovkou. Na tanieri majú ďalej položený aj plastové vrecko, v ktorom nájdu ešte viac cesnakového bieleho prášku.

Majiteľ baru sa pre portál  3AW vyjadril, že celý tento burger je len akýmsi ikonickým vtipom na ich menu, no zo strany zákazníkov sa teší veľkej obľube. Nie všetky ohlasy sú však pozitívne a veľké množstvo ľudí na internete komentuje fotografie tohto burgra negatívne s vyhrážkami, že typu: „Počkajte až sa to dozvie Pablova rodina!“

Komentáre

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here