Kto hovorí že modeling je vekovo limitovaný? Za posledných 12 mesiacov, 68-ročná Helen Mirren bola tvárou kampane L’Oreal Paris, 80-ročná Joan Didion sa stala tvárou Celine, 65-ročná Twiggy účinkovala ako hlavná modelka v kampani L’Oreal Professionnel, 68-ročná Charlotte Rampling stvárnila reklamu pre Nars a v neposlednom rade je tu už skoro 85-ročná Carmen Dell’Orefice.

carmen-dollorefice-bazaar-thailand-cover-2014

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU

Vo svete modelingu sa prvý krát objavila ako 15-ročné dievča a to na titulnej stránke  časopisu Vogue. Obálku tohto magazínu sa jej podarilo doteraz zdobiť už šesťkrát. Bola tvárou štrnástich kozmetických kampaní. V dnešnej dobe je magnetom pre fotografov, pretože využíva to z čoho má väčšina žien strach. Nefarbí si vlasy čím dáva vyniknúť svoju prirodzenú krásu.

carmen-lo-laura-miles-daughter-of-carmen-dell-orefice-2056840389

Ako žijúca legenda modelingu poskytuje rozhovory a bez zábran rozpráva o všetkom. Otázky na ktoré s obľubou odpovedá sú sex a milenci, ktorých prirovná k zmrzline a sex k dýchaniu.

Dokonca neváha na túto tému aj mierne filozofovať. Telo je podľa nej niečo ako luxusné auto. Človek ho musí skúšať či je motor v poriadku. Kontrolovať treba aj všetky jeho ostatné časti ako je aj kvalitné palivo. Hoci o živote hovorí veľmi vášnivo, je pripravená na smrť a nebojí sa jej. Hovorí, že život je ako cesta, ktorá sa raz skončí.

94b46e784e539dff58432c83ccbbdc15

„ Za posledných 25 rokov som sa objavila viackrát na titulke magazínov ako počas predošlej mladšej kariéry,“ povedala modelka pre New You. „ Dnes patrím do oblasti modelingu, ktorá je z časti nezaujímavá: vysoký vek a šedivé vlasy. Postupne však mi táto oblasť začína patriť z dôvodu môjho vysokého veku.“

Komentáre

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here