Nudným rozprašovačom vody odzvonilo, do hry vstupuje ružovučká plastová nádoba, ktorá verne imituje fľašu luxusného sektu, aby oživila vaše leto. Ide o limitovanú edíciu, pre ktorú sa idú ženy na internetových e-shopoch takpovediac roztrhať. Rosé Bottle Spray je jednoducho jedna z tých pekných a totálne zbytočných vecí, ktoré chcú ženy a dievčatá (zväčša) mať. A to len z toho dôvodu, že je to ružové, malé a ide o imitáciu luxusu. Inak povedané, na Instagrame by to mohlo priniesť nejaké lajky navyše.

Zdroj: cosmopolitan.com

Ružový rozprašovač je primárne určený na vlasy – využíva sa najmä v kaderníctvach a na domáce použitie, väčšinou pri strihaní vlasov, no ľudia sa rozhodli inak. Aby ho mohli požívať častejšie, veľa zákazníkov sa podelilo o to, že ho využívajú na zavlažovanie rastlín. Výrobca uvádza, že ide o limitovanú edíciu a produkt je možné využiť tiež pri zábave na párty a letné osvieženie v horúčavách.

View this post on Instagram

Fridays Are For Rosé. 💗🍷

A post shared by Summit Salon Services (@summitsalonservices) on

Objem fľaštičky je 290 mililitrov a cena tohto skvostu sa pohybuje v rozmedzí 9-10 dolárov. Rozprašovač má nastaviteľnú intenzitu, takže nesklame ani najnáročnejšieho polievača izbových rastlín. A ak neholdujete vínu či drahým sektom, možno by vás mohla zaujať verzia Jack Daniel´s.

Zdroj: matandmax.com

Komentáre