Aktuálna cena Huawei P30 Pro 6GB/128GB Dual SIM v slovenských e-shopoch: € - € (Zdroj: Heureka.sk, )

Ak ste milovníci “high fashion” módy určite vám neunikol fakt, že vaše nákupy môžte zakončiť koláčikom a kávičkou. Nejde však o obyčajné cukrárne či kaviarne. Tieto miesta dýchajú veľkým luxusom, moderným interiérom a o kvalitných surovinách netreba ani hovoriť. 

Gucci Osteria

Odkedy sú dizajnérske kúsky stále viac dostupné, módne domy pracujú na tom, aby zákazníkom prinášali neustále nejaké pridané hodnoty. Napríklad skúste navštíviť Gucci Osteria. Reštauráciu nájdete vo Florencii a vďaka menu šéfkuchára Massima Bottury, ktorý sa pýši tromi michelinskými hviezdičkami, si rozhodne prídete na svoje. Skutočný zážitok na tanieri, s pridanou hodnotou je to, čo vám toto miesto môže ponúknuť.

numero.com

The Polo Bar, Ralph Lauren

Fakt, že rovnako ako propagácia módy na sociálnych sieťach je v kurze aj propagácia jedla pochopil aj Ralph Lauren. Dokonca medzi prvými! Patrí mu bar v NY, reštaurácia v Paríži aj kaviareň v Londýne. To čo u neho nájdete je kvalita, tie najlepšie suroviny a špeciálny prístup, kedy ste maximálne rozmaznávaní.

themarylandequestrian.com

Marchesi, Prada

Milovníci cukroviniek si určite prídu na svoje v Marchesi 1824, v Londýne. Patrí spoločnosti Prada Group, ktorá je synonymom luxusu. Všetko, čo tu ponúkajú je unikátne a premyslené do posledného detailu. 

luxurylondon.co.uk

Komentáre