Aktuálna cena Huawei P30 Pro 6GB/128GB Dual SIM v slovenských e-shopoch: € - € (Zdroj: Heureka.sk, )

Aj napriek tomu, že sa o tom už dlhší čas špekulovalo, Kanye West to oficiálne potvrdil! 42-ročný raper prekvapivo vystúpil cez víkend vo Washingtone D.C. na Howard University, kde usporiadal prednášku o jeho novom albume “Jesus is King”. 

billboard.com

Na videu od TMZ, ktoré bolo počas tojto prednášky natočené, West potvrdil, že je oficiálne kresťanom, aj keď to nie je žiadnym prekvapením vzhľadom na jeho týždennú tradíciu nedeľných bohoslužieb a názov jeho nového albumu.  

Video začína tým, že Kanye diskutuje o verši z piesne, ktorú naspieval Jay-Z, kde povedal: „nútený k športu alebo zábave.“ „Chcem vám povedať, že dnes tu nie som preto, aby sme sa zabavili.  Sme tu preto, aby sme šírili evanjelium, “začal Kanye. Neskôr dodal: „Ospravedlňte ma, ak niečo nesprávne vyložím. Som nedávny konvertant. To znamená, že som bol tento rok zachránený. “  

Video obsahuje aj klip z jednej z jeho nových skladieb s názvom “V nedeľu zatvorené”, ktorá obsahuje text “V nedeľu zatvorené, rovnako ako Chick-Fil-A“, v ktorom sa uvádza, že kuracie reštaurácie s rýchlym občerstvením sú z náboženských dôvodov zatvorené. spôsobil rozveselenie davu. 

West a jeho manželka Kim Kardashian tiež nedávno krstili svoje deti North, Saint a Chicago v Arménsku. 

Čo sa týka nového albumu “Jesus Is King”, West stále nepotvrdil, kedy bude vydaný, alebo kedy budú zverejnené ďalšie podrobnosti o albume, ale myslíme, že by to mohlo byť už čoskoro. 

Komentáre