Kim Kardashian už toho ukázala svetu zo svojho súkromia pomerne dosť. Veď kto by nepoznal jej dom, rodinu a zvyky z populárnej americkej reality show Keeping Up With The Kardashians. Po novom znovu ukázala niečo zo svojho života a to konkrétne z extravagntného životného štýlu, ktorý Kim zdieľa so svojim manželom Kanyem Westom.

zdroj: Kim Kardashian Instagram

Kim tento týždeň ukázala na Instagrame ich najnovší dopravný prostriedok. Je ním privátny Boeing 747 „Jumbo jet“. Dvojica z neho totižto vystúpila prvý krát ešte len v pondelok ráno. Kim ďalej na svojom profile na sociálnej sieti vysvetlila svojim fanúšikom, ako to celé s týmto obrovským lietadlom je. Lietadlo bolo zabezpečené spoločnosťou Adidas, ako pozornosť pre Kanyeho Yeezy. Módna značka Adidas však túto správu ešte oficiálne nepotvrdila.

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU
zdroj: Kim Kardashian Instagram

Ak by toto bola pravda, aj tak však stále nie je úplne jasné, z akého dôvodu si Kanye a Adidas toto lietadlo prenajali. Jediným logickým východiskom sú propagačné „promo tours“ pre Kanyeho značku Yeezy. Lietadlo by malo byť majetkom spoločnosti Aura Jets alebo Atlantic Aviation Company. Predstavitelia spoločnosti Atlantic Aviation sa pre portál DailyMail vyjadrili, že prenájom podobného lietadla sa pohybuje na úrovni $2 000 na osobu a podmienkou však je, že na palube musí byť aspoň 150 cestujúcich. Cena ďalej závisí aj na dĺžke letu. Ďalšou možnosťou je, že si lietadlo prenajal samotný Kanye, no tieto správy zatiaľ ešte nie sú potvrdené.

Komentáre

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here