Aktuálna cena Huawei P30 Pro 6GB/128GB Dual SIM v slovenských e-shopoch: € - € (Zdroj: Heureka.sk, )

Je úplne normálne, že kráľovská rodina je natoľko zamestnaná, že ku svojim deťom potrebujú opatrovateľku. Dostala však také inštrukcie, že to rozhodne nemá ľahké. Kate a William rozhodne nechcú aby ich deti boli rozmaznané.  

feminity.zoznam.sk

Mária je pre túto prácu ako stvorená. Navštevovala katolícku školu, z ktorej vyšlo cez 10 000 vychovávateliek a okrem toho, keď sa chcela do tejto školy dostať, musela absolvovať mimoriadne náročné fyzické testy a musia byť v top kondícii. Nevyhnutnou podmienkou prijatia je dokonalá angličtina.

pluska.sk

Pre obe staršie deti princa Williama a vojvodkyne Kate Middleton platia aj veľmi prísne pravidlá, ktoré musia dodržiavať. Nekompromisná večierka o siedmej večer je samozrejmosťou, nesmú jesť takmer žiadne sladkosti a denne ich čaká práca na záhrade, či výcvik psov. Deti nemôžu hrať počítačové hry ani pozerať televíziu. 

Aj napriek tomu, že Kate pomoc s deťmi nikdy nechcela, nedá na svoju opatrovateľku dopustiť. Tvrdí, že zvládne akúkoľvek situáciu a všetko robí podľa ich predstáv, aj napriek tomu, že je k deťom veľmi striktná a prísna. 

Komentáre