Aktuálna cena Huawei P30 Pro 6GB/128GB Dual SIM v slovenských e-shopoch: € - € (Zdroj: Heureka.sk, )

Siedmaci zo základnej školy v obci Plešivec si postupom času všimli, že im z peňaženiek  miznú peniaze. Už od začiatku podozrievali upratovačku Máriu, no nemali jej vinu ako dokázať, lebo priamy dôkaz nemali.

zdroj: TV JOJ

Čin jej chceli dokázať, preto cez jednu z prestávok nechali zapnutú kameru na mobilnom telefóne. Keď potom neskôr zistili, že sa ich predpoklad potvrdil, a peňaženky im naozaj vykrádala upratovačka, išli s videozáznamom priamo za riaditeľom školy. Riaditeľ s pani Máriou okamžite ukončil spoluprácu a upratovačku prepustil.

Pani Mária sa k činu priznala. Keď ju však reportérka z TV JOJ chcela zastihnúť doma a požiadať ju o vyjadrenie, pani Máriu doma nenašla. Dvere otvoril jej manžel, ktorý si nevedel situáciu vysvetliť. Tvrdil, že ju ku krádeži nemala viesť žiadna finančná núdza.

Pri vyjadrení od jej dcéry ostanete zarazení: „To sa dalo čakať, lebo ona je špina. Je to hanba proste a takéto veci, že deti okrádať, tak to je moc,“ prehlásila. Upratovačka Mária v škole pracovala 12 rokov. Ako dlho žiakov okrádala nie je zatiaľ známe. Prípadom sa už zaoberá aj polícia.

Komentáre