Aktuálna cena Huawei P30 Pro 6GB/128GB Dual SIM v slovenských e-shopoch: € - € (Zdroj: Heureka.sk, )

Polícia Slovenskej republiky žiada verejnosť o pomoc pri hľadaní páchatela, ktorý včera v čase okolo 11:00-12:30 ukradol z odstaveného vozidla Opel Astra tašky s finančnou hotovosťou 537.000,- eur. Majiteľ si zatiaľ na druhej strane vozidla vymieňal defekt.

Polícia by preto rada oslovila širokú verejnosť a potenciálnych svedkov, vodičov alebo okoloidúcich, ktorí sa v čase krádeže pohybovali po Studenej ulici v Bratislave. Žiada ich o pomoc s akoukoľvek informáciou, alebo záberom s kamery vo vnútri okoloidúceho auta.

POL MILIÓNOVÁ KRÁDEŽ PRI VÝMENE DEFEKTU,PROSÍM ZDIEĽAJTE!Včera na obed doposiaľ neznámy páchateľ pri nákupnom centre na Zlatých pieskoch ukradol z auta zn. Opel Astra tašky s finančnou hotovosťou 537.000,- eur. Ku krádeži došlo keď si vodič vymieňal defekt. Žiadame verejnosť o pomoc, osobitne vodičov, ktorí v čase okolo 11.00 – 12.30 hod prechádzali po Studenej ulici a majú vo vozidlách nainštalované kamery, ktoré by mohli zaznamenať dianie na ulici, aby kontaktovali políciu.

Uverejnil používateľ Polícia SR – Bratislavský kraj Streda 4. decembra 2019

SPRÁVU BUDEME AKTUALIZOVAŤ 

 

 

Komentáre