Aktuálna cena Huawei P30 Pro 6GB/128GB Dual SIM v slovenských e-shopoch: € - € (Zdroj: Heureka.sk, )

Kráľ boxu Mike Tyson vzbudil pozornosť keď prehlásil, že chce pre verejnosť otvoriť rozľahlý marihuanový ranč. Ten by sa mal stať útočiskom pre ľudí, ktorí chcú v pokoji relaxovať, oddýchnuť si od bežných starostí a zároveň mať prístup k milej zelenej rastlinke, ktorá im k tomu dopomôže. 53-ročný boxer sa zároveň v rozhovore pre Hotboxin’s verejne priznal k tomu, že spoločne so svojim obchodným partnerom mesačne vyfajčia marihuanu v hodnote 40-tisíc dolárov, čo rozhodne nie je málo!

Zdroj: dailymail.co.uk

Marihuanový ranč v Južnej Kalifornii by mal mať rozlohu 407 hektárov, po dokončení by sa tu mali nachádzať rôzne zábavné atrakcie a okrem iného by bol Tyson rád, ak by sa práve jeho ranč stal miestom konania Kind Music Festivalu. Ľudia by tak mali možnosť užívať si more marihuany okolo seba, počúvať skvelú hudbu a dozvedieť sa viac o tom, aké sú pozitívne vplyvy marihuany na zdravie človeka.

Zdroj: dailymail.co.uk
„Premýšľal som o tom, koľko dobrého by som mohol urobiť tým, že pomôžem ľuďom s dostupnosťou marihuany. Boxoval som viac ako 20 rokov a moje telo je veľmi opotrebované. Mám za sebou dve operácie a marihuanu som používal na upokojenie nervov a úľavu od bolestí,“ hovorí Mike Tyson, ktorý by svoj ranč veľmi rád využil aj na výskum a vzdelávanie zamerané na užívanie marihuany na zdravotné účely.
Zdroj: dailymail.co.uk

Nápad na vybudovanie takéhoto komplexu vznikol v decembri 2017, no ešte stále nie je dokončený. Okrem rozľahlého pozemku a budov na pestovanie marihuany tu nesmie chýbať ani ubytovacia časť a amfiteáter na koncerty a festivaly. V areáli by mala tiež vyrásť Tysonova Univerzita, ktorá bude poľnohospodárov učiť techniku pestovania a spracovania marihuany.

Komentáre