Práčka je jedným zo špičkových a dôležitých spotrebičov v domácnosti. Bez ohľadu na to, či máte rodinu s malými deťmi alebo ste slobodným profesionálom, s vysokou pravdepodobnosťou sa na toto zariadenie obraciate minimálne raz za týždeň. Dobrý výkon a službu práčky, v ktorýkoľvek moment vášho života, si však treba poistiť aj správnou údržbou a starostlivosťou o zariadenie, čo si vyžaduje absolvovať(raz za čas) určité kroky.

Majte po ruke náhradné čerpadlo do práčky Electrolux

Čerpadlo je základným komponentom vašej práčky. Je to srdce každého takéhoto zariadenia, ktoré sa stará o pohyb vody počas celého cyklu prania. Keď sa ale čerpadlo pokazí alebo začne vykazovať problémy, je potrebné ho vymeniť.

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU

Širokú ponuku náhradných čerpadiel pre práčky Electrolux nájdete na webovej stránke teleso.sk, kde si môžete vybrať z rôznych modelov náhradných dielov pre viaceré spotrebiče vo vašej domácnosti.

Ložiská do práčky

Ďalším kľúčovým komponentom, ktorý je potrebné pravidelne kontrolovať a v prípade potreby vymeniť, sú ložiská. Tieto malé, ale dôležité súčiastky zabezpečujú hladký a tichý chod bubna počas prania.

Ak si preto všimnete, že je vaša práčka hlučnejšia alebo že sa nehýbe tak hladko ako zvyčajne, môže to byť spôsobené zlým stavom ložiska. Nové ložisko do práčky si pritom stačí vybrať online a po odbornej výmene zariadenie opäť naplno a bez problémov využívať.

Odolná žumpa Nitra

Každá práčka produkuje tekutý odpad, ktorý (napriek použitým filtračným systémom) nemusí byť vždy ideálnej kvality a obsahu. Ak sa preto práčka neudržuje čistá, môže to viesť k nepríjemným pachom v dome a dokonca k poruchám zariadenia. Rovnako tiež žumpa, ktorá ak sa pravidelne nečistí, je viac náchylná na upchatie a pretekanie.

Tak ako práčku by ste teda mali pravidelne čistiť aj nádobu určenú na zber odpadovej vody z vašej domácnosti. Ešte lepšie je vybrať si hneď na začiatku odolnú žumpu Nitra, ktorá od výroby disponuje tými najlepšími vlastnosťami a dostatočne veľkým objemom.

Pokiaľ si teda chcete poistiť dlhodobo bezproblémový chod svojej domácnosti s týmito zariadeniami, nepodceňujte pravidelnú údržbu práčky ani autonómneho systému na zber odpadovej vody.

Komentáre

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here