Dostalo sa vám do rúk nádherné svadobné oznámenie, no neviete, aké spoločenské šaty si na túto udalosť vybrať? Tu je zopár jednoduchých tipov, ktoré by vám mohli pri rozhodovaní pomôcť.

Orientujte sa na základe štýlu svadby

Dostali ste krásne transparentné svadobné oznámenie a neviete, čo si na seba obliecť? Ak máte problém s výberom vhodných šiat, orientačným bodom by mohol byť štýl udalosti. Jednoduché línie šiat s elegantnými doplnkami by však nemali nič pokaziť!

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU

Pomôckou býva aj veľkosť svadby, ktorá, ak je väčšia, vhodnejšie sú viac spoločenské dlhé šaty.  Naopak, ak je svadba menej formálna alebo sa koná cez deň, vašou voľbou môžu byť aj štýlové krátke spoločenské šaty. Kratšie modely sú šik, hravé a poskytujú vášmu telu väčšiu flexibilitu a pohodlie.

Zohľadnite vašu postavu a jej komfort

Druhým krokom je oblasť vašej postavy a toho, v čom sa cítite najpohodlnejšie. Ak máte dlhšie nohy alebo preferujete šaty, ktoré vám poskytujú viac pohybu, môžu byť tou pravou voľbou krátke modely. Ak naopak chcete predviesť svoju eleganciu a zvýrazniť štíhly pás, dlhé spoločenské šaty z Glossy.sk sú lepším riešením.

Vyberte si správnu farbu a materiál

Tretím dôležitým krokom je správny výber farby a materiálu šiat. Ich farba by mala doplniť tón vašej pleti a farbu vlasov, a zároveň ladiť s farbami svadby. Materiál by mal byť nielen pohodlný, ale aj prispôsobený ročnému obdobiu, v ktorom sa svadba alebo iná spoločenská udalosť koná.

Nakupujte s dostatočným predstihom

Nakoniec nezabudnite nakupovať s dostatočným predstihom. Ak máte šaty vyrobené na mieru alebo si ich objednávate online, budete možno potrebovať ešte väčší čas na úpravy a výmenu.

Nakupovanie šiat na svadbu môže byť zábavné aj stresujúce. Či už ste teda hosť alebo hlavný protagonista udalosti, je dôležité si vybrať model, v ktorom sa budete cítiť krásne aj pohodlne, v čom vám naše rady určite trocha pomôžu.

Komentáre

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here