Filmová séria Rýchlo a zbesilo je jednou z najúspešnejších na svete, veď ktorá iná sága má 9 pokračovaní? Tieto filmy si prešli veľkým vývojom od pouličných závodov až po epickú, niekedy prehnanú akciu. Veľmi veľa ortodoxných fanúšikov áut a naháňačiek sa na tvorcov práve z tohto dôvodu hnevá – jednoducho vymenili autá za zbrane.

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU

Štúdio Universal Pictures, však zrejme vie čo robí, keď celú sága obohatili ešte aj o separátnu zápleku – Rýchlo a zbesilo: Hobs a Shaw, ktorá sa neráta do hlavnej série a má dostať ešte aj vlastné pokračovanie. Nové pokračovanie kmeňovej ságy – Rýchlo a zbesilo 9 sa dostane do kín už 8. apríla 2020 a práve včera sa na Miami odohralo oficiálne predstavenie nového traileru, spojené s koncertom Cardi B, Wiz Khalifu, Charlie Puth či Ludacrisa.

Podľa úvodných záberov môžeme vidieť, že hlavnú zápornú postavu si vo filme zahrá herec a zápasník John Cena. Okrem neho sa konečne môžeme tešiť na to klasické zoskupenie hercov, ktorí stoja za celou ságou, a to konkrétne Jordana Brewster, ktorá stvárňuje Miu Toretto, sestru Doma a manželku Briana, Vin Diesela ako Dominica Toretto, Michelle Rodriguez ako Letty Ortiz, Tyrese Gibson ako Roman, Nathalie Emmanuel ako Ramsey, Charlize Theron ako Cipher či Helen Mirren ako Magdalene Shaw.

 

Komentáre

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here