Na nešťastie pre tohto plavca sa pekný slnečný deň na pláži zmenil na hotové peklo po tom, čo ho jedovatá raja bodla priamo do genitálií. Incident sa odohral na pláži Sanya, v provincii Hainan v Južnej Číne. Pokiaľ by tomuto mladíkovi nestačila bolestivá spomienka a trauma spôsobená týmto zážitkom, niekto z očitých svedkov mu celú udalosť aj nakameroval. Na záberoch môžeme vidieť aj útočnú raju hneď ležiacu hneď vedľa.

Podľa očitých svedkov si mladý muž pokojne plával a užíval si teplý deň. Raje zväčša nie sú útočné a tak ju asi musel náhle prekvapiť alebo omylom ohroziť, čo následne vyprovokovalo nepríjemný útok. Mladík začal okamžite kričat o pomoc a plávať na breh. Na natočených záberoch je vidno vystrašeného mladíka zvíjajúceho sa v silných bolestiach. Obklopený je davom zvedavých ľudí, policajtmi a ostatnými záchrannými zložkami. Taktiež môžeme vidieť aj živočícha, ktorý na mladého muža zaútočil.

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU

https://www.youtube.com/watch?v=uA3fEOKJoNc&frags=pl%2Cwn

Zatiaľ ešte nebolo potvrdené či bol mladík v priamom ohrození života alebo nie. Záleží to na rozbore krvi, ktorý ukáže či mu raja vstrekla do tela jed. Doktori taktiež nevylúčili možnosť, že raja nebola vôbec jedovatá, keďže nie všetky druhy majú vo svojom chvoste jed obsiahnutý.

 

 

 

 

Komentáre

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here