Nízkonákladovú leteckú spoločnosť Ryanair využívajú milióny ľudí po celom svete. Nedávno došlo na palube lietadla práve tejto leteckej spoločnosti k nepríjemnej bitke medzi dvoma mužmi na lete Ryanairu z letiska Glasgow Prestwick v Škótsku na Tenerife v Španielsku.

Dôvodom bitky bolo to, že jednému z cestujúcich, ktorý bol však pod vplyvom alkoholu, sa nepáčilo, že istá žena je na palube lietadla celkom bosá. Rozhnevalo ho to natoľko, že po slovnom upozornení a útoku prišlo aj k útoku fyzickému. A pustil sa do bitky s jej priateľom. Ďalší z pasažierov lietadla ich chcel rozdeliť a upokojiť, no namiesto toho dostal po nose aj on sám a začal krvácať. 

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU

“Letová posádka požiadala o policajnú pomoc hneď po tom ako lietadlo pristálo na Tenerife. Nevedeli si dať totiž rady z dvomi rozhnevanými mužmi.”, povedala hovorkyňa spoločnosti Ryanair.

Celý incident sa nakoniec skončil len niekoľkými modrinami na tvárach obidvoch mužov, no cestujúci lietadla zažili nepríjemný let, na ktorý asi tak skoro nezabudnú. 

Komentáre