Nielen naše telo, ale aj domov si zaslúži pravidelnú údržbu. Aj od nej je predsa závislý stav nehnuteľnosti a doplnkov, ktoré v nej vytvárajú potrebný komfort a pohodlie. Na upratovanie máme ale minimum času, pretože o jeho veľkú spotrebu sa stará v prvom rade práca, škola alebo voľné chvíle s rodinou či priateľmi. Ako to vyriešiť?

Ak si ale nenájdete na vyčistenie svojho domova vôbec žiadny čas, môžete sa rozlúčiť s tým, že vám bude v tých najhorších chvíľach poskytovať potrebné bezpečie a prístrešie.

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU

Našťastie existuje niekoľko šikovných pomocníkov a asistentov, ktorí sa o všetko postarajú bez vašej prítomnosti a za vás.

Moderné sušičky Miele

Nielen pranie, ale aj samotné sušenie bielizne dnes predstavuje pre malé byty veľký problém. A  nie je to len o vlhkosti, ktorej vplyvom sa tvorí na stenách v izbách pleseň. Je to aj o úspore miesta, ktoré už vďaka modernej sušičke Miele vo svojom interiéri hľadať nemusíte.

Sušičky bielizne slúžia na čo najrýchlejšie a najefektívnejšie sušenie oblečenia. Môže za to špeciálne zariadenia, ktoré si doma umiestnite na danom miesta a zvolením správneho programu v ňom vysušíte akékoľvek oblečenie s obsahom dôležitého polyesteru alebo inej látky.

Zdroj: Yuganov Konstantin/Shutterstock.com

Umývačky riadu

Podobne ako bielizeň, pravidelne musíme čistiť aj naše riady. Aj v tomto prípade môžu zvyšky jedla niektoré druhy kuchynských pomocníkov poškodiť, preto e veľmi dôležité včas zasiahnuť. Nehovoriac o tom, ak sa vplyvom zaschnutého jedla začne na riade tvoriť pleseň a vznikať nebezpečné baktérie.

Klasické ručné umývanie riadu je však pre vysokú spotrebu dnes drahej pitnej vody neekonomické. Preto sa mnohé domácnosti rozhodujú pre výber kvalitnej umývačky riadu. Rovnako ako sušička je úsporná svojím objemom, spotrebou vody i energie, ktorú na vyčistenie riadu potrebuje.

Aby ste preto pri údržbe svoje domácnosti ušetrili nielen peniaze, ale aj čas, vybavte sa týmito multifunkčnými domácimi spotrebičmi aj vy a uvidíte, že efekt sa čoskoro dostaví.

 

 

Komentáre

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here