Angelina Jolie oblieka svoje deti do vecí zo second handov a kŕmi ich lacným jedlom. Prečo to robí?

Veľmi zvláštne výchovné metódy používa na svoje deti jedna z najbohatších herečiek sveta.

Zdroj: Instagram
Aktuálna cena Huawei P30 Pro 6GB/128GB Dual SIM v slovenských e-shopoch: € - € (Zdroj: Heureka.sk, )

V roku 2018 novinári z celého sveta písali o nečakanom rozvode Brada Pitta a Angeliny Jolie. Rozruch, ktorý s tým súvisí, nemal čas ani utíchnuť a okolo herečky sa už odohráva nový škandál. Herečka je obviňovaná zo zanedbávania vlastných detí. Početné anonymné zdroje tvrdia, že Jolie núti synov a dcéry, aby nosili použité oblečenie a kŕmi ich lacným jedlom. Paparazzi nechápu, že sú deti stále so svojou matkou a neboli jej ešte odobraté.

Zdroj: Instagram

Herečka, ktorá zarába milióny dolárov, nakupuje použité šaty pre svojich synov a dcéry. Jej deti tiež jedia výlučne konzervované polievky a mrazené párky v rožku, ktoré Angelina nakupuje v stovkách a ukladá ich v chladničkách.

Prečo to herečka robí? Tvrdí, že ide o výchovné metódy. Chce, aby deti premýšľali o tom, aké dôležité nie je byť súčasťou kultúry bezohľadnej konzumácie, a tiež im umožňuje cítiť skutočnú cenu zarobených peňazí.  

Zdroj: Instagram

Veľa ľudí sa s výchovnými praktikami herečky stotožňuje, no nájdu sa aj takí, ktorí tvrdia, že herečka už prekračuje hranice a zdravý rozum. Ani jej deťom sa veľmi nepáči, že musia takto žiť. Viaceré z nich sa vyjadrili, že by chceli žiť radšej so svojím otcom, Bradom Pittom.

Komentáre