Aktuálna cena Huawei P30 Pro 6GB/128GB Dual SIM v slovenských e-shopoch: € - € (Zdroj: Heureka.sk, )

Niektorí ľudia si proste nezaslúžia domáce zvieratká! Obeťou nezodpovedných majiteľov sa nestávajú len psy a mačky, o ktorých sa k nám často dostávajú informácie – stala sa ňou aj táto rozkošná andulka Coco, o ktorú sa jej predchádzajúci majitelia nestarali tak, ako mali. Stresujúci život v zlých podmienkach ju pripravil o všetko perie, no teraz sa teší zo života po boku svojej novej majiteľky v Holandsku. 

Rozkošná Coco má momentálne tri roky. Pôvodní majitelia zanedbali jej zdravotný stav a údajne s ňou tiež nezaobchádzali dobre. Kombinácia stresujúceho života a vysoko nákazlivej vírusovej infekcie, ktorou sa nakazila, jej privodila zdravotné problémy, ktoré sú, bohužiaľ, nezvrátiteľné a bolo treba prispôsobiť im jej nasledujúci život. A aj napriek tomu, že občas sa Coco na hlavičke objavia nové žlté pierka, ktoré by jej dávali nádej na nové perie, veľmi rýchlo jej vypadajú. 

Andulky Coco sa ujala milovníčka zvierat Nardjara Bennaars z Holandska, u ktorej sa jej darí skvele. Pierka jej už síce nikdy nedorastú, takže nie je schopná lietať, no zahojil sa jej zobák, ktorý bolo treba vyliečiť, a okrem toho je živšia a oveľa šťastnejšia ako predtým. Vyzerá to tak, že andulke chýbajúce perie nevadí a aj napriek tejto skutočnosti sa zo svojho nového života teší. Jej majiteľka robí všetko pre to, aby Coco neprechladla a mala dostatok pohybu aj bez možnosti lietať. „Postarám sa o Coco. Milujem ju z celého srdca, v mojom dome je vždy teplo, a snažím sa jej dať  čo najlepší možný život.“ A ako môžeme vidieť v priloženom videu, naozaj sa jej to darí!

Komentáre