Aktuálna cena Huawei P30 Pro 6GB/128GB Dual SIM v slovenských e-shopoch: € - € (Zdroj: Heureka.sk, )

A nakoľko sa o vytvorenie tých najlepších pocitov stará najmä vybavenie a doplnky, je dôležité správne pristupovať k ich výberu. Preto nielen univerzálne výklopné zásuvky, ale aj iné veci musia prejsť vašou dôkladnou kontrolou.

Vyskúšajte vankúše

Vrstvenie je v poslednej dobe veľmi vzácne a netýka sa len oblečenia. Nenechávajte nábytok prázdny – nechajte na posteli niekoľko vankúšov rôznych veľkostí a tiež nedbalo položenú prikrývku.

Venujte osobitnú pozornosť relaxačnému priestoru, pohovke a kreslám. Umiestnite svoj kútik na svoje obľúbené miesto, pridajte posteľnú prikrývku a vankúše v príjemnej farbe. O súkromie sa postarajú aj pevné interiérové dvere.

zdroj: pinterest.com

Pridajte dekoračný nápis

Dnešné moderné obrazy, plagáty alebo obliečky na vankúše môžu dom skutočne spríjemniť. Najmä ak slová na nich zodpovedajú vašej postave a životnému postaveniu či štýlu.

Venujte pozornosť úchytkám na nábytok

Aj z tohto malého detailu sa môže stať moderný dekoračný doplnok. Treba však nové úchytky na nábytok vyberať v štýle, veľkosti a farbe, ktorý sa do vášho interiéru naozaj hodí. Široká ponuka vás v tom nebude určite obmedzovať.

Prútené koše

Je vhodné do nich poukladať prikrývky a časopisy. Takéto veci skutočne vyzerajú hrejivo a pohodlne. Okrem toho sú veľmi lacné a určite neohrozia váš rozpočet. Alternatívou koša môže byť aj prútená škatuľka s vekom.

Závesy alebo iné tienenie okna

Prázdne okná si v poslednej dobe získavajú pre svoju nenáročnú údržbu popularitu, ale okná so závesmi vyzerajú pohodlnejšie. Vyberte si na tento účel ale jednoduché materiály: bavlnu, ľan alebo ľahký tyl. Vhodné sú však aj klasické alebo a rímske rolety. Veď akékoľvek závesy a tienenie vytvárajú vo vašom interiéri aj potrebný pocit bezpečia.

Komentáre