Aktuálna cena Huawei P30 Pro 6GB/128GB Dual SIM v slovenských e-shopoch: € - € (Zdroj: Heureka.sk, )

Stovky fanúšikov legendárnej hudobnej skupiny The Beatles sa 8. augusta zhromaždili na londýnskej Abbey Road, aby si spoločne pripomenuli 50. výročie vzniku svetoznámej fotografie spevákov, na ktorej sú zachytení, ako prechádzajú cez prechod pre chodcov. Legendárna fotografia vznikla v roku 1969 a John Lennon, Ringo Starr, Sir Paul McCartney a George Harrison sa teraz dočkali veľkej pocty od svojich skalných fanúšikov.

Zdroj: independent.ie

Skupina nadšencov imitujúca Beatles prišla na Abbey Road v replike Lennovho žltého Rolls Royce-u a prechod pre chodcov v pútaní pozornosti nezaostával. Turistický sprievodca Richard Porter dokonca pre médiá povedal, že na tomto konkrétnom prechode sa každý deň nájdu fanúšikovia, ktorí si robia podobné fotky a menia rôzne pózy a kostýmy. Dokonca si spomína na svadobné fotenie uprostred Abbey Road, no už tam videl pózovať aj celkom nahých ľudí…

Zdroj: independent.ie

Davy fanúšikov si prišli uctiť skupinu Beatles, ich známy album Abbey Road a pokúsiť sa napodobniť fotografiu, ktorú pred 50-timi rokmi vyhotovil Iain Macmillan. To, ako to na mieste diania vyzeralo, si môžete pozrieť vo videu.

Komentáre