letna-laska-plazovy-inzinier-milovanie-nestandard2Empatia

Úroveň empatie medzi dvoma partnermi je veľmi dôležitá. Pokiaľ sa nedokážeme vcítiť do problémov a situácie partnera a u neho stále narážame na chladnú stenu, časom nás to omrzí.

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU

jzwq-muz_a_zena_v_objati_1

Taktiež vám začne prekážať, že je jeden z vás veľmi citlivý a túži vyriešiť problémy všetkých vašich blízkych, zatiaľ čo ten druhý chce mať pokoj a čas venovať radšej iným záležitostiam.

Výchova detí

Keď už je dieťa na svete, je veľmi neskoro riešiť vaše nezhody. Ak máme diamaetrálne odlišný pohľad na výchovu, snažte sa ujednotiť ešte predtým, ako začnete pracovať na bábätku.

Hádkami a ani citovým vydieraním situáciu nevyriešime a výsledkom bude, že namiesto užívania si príjemného obdobia rodičovstva budete riešiť vzájomné spory a začneme sa odcudzovať.

1266462_laska-milenci-muz-a-zena-vztah-objatie-bozk

Peniaze

Zhoda medzi partnermi musí nastať minimálne v tom, že ten, ktorý viac míňa, bude súhlasiť s miernou kontrolou toho druhého. Ak by sme nemali žiadne limity a nedokázali by sme sa zosúladiť finančné nároky a pohľad na jednotlivé výdavky, práve to by bolo prvým veľkým dôvodom na spor. Musíme nájsť rovnaký pohľad na robenie úspor aby sa ani jeden z nás necítil pri tejto nepríjemne.

Konfrontácie

Umenie hádať sa je pre vzťah rovnako dôležité ako miera našej zamilovanosti. Po čase prvý sladký pocit opadne a prídu aj prvé malé škriepky. Pokiaľ jeden z nás vyslovene neznáša dlhé spory a zmieri sa do pár minút, očakáva to isté aj od svojho partnera. A keď on nedokáže utlmiť svoje vášne, často to vedie až k definitívnemu koncu lásky.

laska-rozvod-rozchod-muz-zena-vztah-nestandard2

Prispôsobivosť

Zvyčajne je jeden z partnerov vždy viac prispôsobivý a dokáže rýchlejšie reagovať na zmeny. Takéto ústupky nie je odporúčané robiť do konca života.

 

Komentáre

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here