To, o čom naši predkovia mohli len snívať – ​​môžete v skutočnosti zažiť alebo to niekomu darovať ako darček roka! Ponorte sa po hlave do sveta plyšových, zasnených obláčikov, ktorých tvar vám bude pripomínať maliarske plátno, vietor, ktorý vám prefúkne vlasy, pocity šťastia v stave beztiaže a nevyspytateľné adrenalínové kopy, o ktorých budete ešte dlho rozprávať!

Svet vzduchu je naozaj niečím výnimočný a s nami ho môžete spoznať z rôznych strán. Zážitkový let lietadlom vás o tom určite presvedčí.

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU

Adrenalín z lietania a pohľad z vtáčej perspektívy

Ak túžite prežiť neopakovateľný pocit z lietania, tak si vyskúšajte nádherný zážitkový let lietadlom.

Vyhliadkový let lietadlom je vhodný pre všetkých. Nielen tí, ktorí milujú výšky a vietor vo vlasoch, ale aj bežní ľudia, si môžu pri vyhliadkovom lete splniť svoj sen. Pohľad z vtáčej perspektívy je neopakovateľný.

Zdroj obrázka: www.zazitkyzoblakov.sk

Vyhliadkový let v lietadle podľa vlastného výberu si užijete plnými dúškami a dokonca môžete sami prevziať riadenie a vyskúšať si malú akrobaciu. Na rozdiel od parašutizmu, je preto motorový let lietadlom nielen zážitkom, ale aj ukážkou vašich schopností. Ak teda túžite po takomto zážitku, určite si ho pod dohľadom profesionálov vyskúšajte alebo darujte blízkej osobe.

Zážitok na celý život

Let lietadlom, z ktorého výhľady na nádherné okolie si môžete ešte viac užiť aj vďaka profesionálnej Zeiss optike, budú neprekonateľným zážitkom, na ktorý môžete spomínať celý život.

Let vyhliadkovým lietadlom L-200 Morava alebo L-60S Brigadýr si v spoločnosti skúseného pilota užijete bez nervov a stresu. Spoznať môžete v rámci krátkeho letu krásy celého Slovenska z vtáčej perspektívy a presvedčiť sa na vlastné oči, aká obrovská a nádherná naša vlasť je.

Stačí si rezervovať termín a vybrať po konzultácii s pilotom vhodné lietadlo a vydať sa za adrenalínom, pri ktorom mnohým tuhne krv v žilách.

 

Komentáre