Vlastnosti vysoko hodnoteného materiálu, ktoré vás presvedčia

Travertín je obklad z kvalitného prírodného kameňa, ktorý sa vyznačuje dokonalými vlastnosťami. K tým najdôležitejším by sme mohli zaradiť najmä jeho vysokú odolnosť proti mechanickému opotrebovaniu a poškodeniu. Ani vlhkosť nemá šancu jeho dobré hodnoty znižovať a inak tomu nebude ani v prípade povrchovej úpravy. Okrem toho disponuje aj dokonalými vzhľadovými vlastnosťami, vďaka čomu po špeciálnej úprave vyniká vysokým leskom, ktorý v konečnom dôsledku pôsobí naozaj luxusne.

zdoj: zstyl.cz

Moderný obklad na ktorúkoľvek  časť domu

Takýto moderný travertínový obklad si môžete nechať inštalovať do ktorejkoľvek časti domu a dokonca veľa vydrží aj v exteriéri. Najideálnejšie priestory na dekorovanie týmto materiálom sú však väčšie plochy, ktoré by vás určitým spôsobom mali reprezentovať. Ide totiž o veľmi vzácny prvok dizajnu, ktorý je ohniskom celého priestoru, v ktorom ste sa ho rozhodli umiestniť.

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU
jhmrad.com

Zažiari v modernej obývačke

Túžite po dokonalej obývačke, ktorú vám bude závidieť každý? Nemusíte investovať do veľkých obývacích zostáv a luxusných sedačiek. Stačí si vybrať jeden dokonalý a kvalitný obklad s minimálnou nutnosťou údržby. Travertín ním určite je a vo vašej obývacej izbe bude pôsobiť naozaj geniálne a luxusne.

Bude vás dokonale reprezentovať

Ak je predmetom rekonštrukcie a zariaďovania vaša nová kancelária, ani tu nie je dôvod na to, aby ste s výberom takéhoto obkladového materiálu dlho čakali. V týchto priestoroch sa predsa musíte cítiť dobre a zároveň by vás mali reprezentovať, takže travertínový obklad je naozaj dobrá voľba.

zdroj: exclusive-cyprus.com

Potom vám k nemu stačí už len doladiť minimálne množstvo vkusného a elegantného kancelárskeho nábytku, ktorý bude s moderným obkladom veľmi dobre ladiť.

Travertínový obklad sa hodí aj do kúpeľne a vchodových priestorov, ktoré budú svedčiť o tom, že máte vkus a vyberáte si pre svoj život len tie najlepšie riešenia.

Komentáre

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here