Betónové žumpy sú obľúbenou voľbou majiteľov domov, ktorí chcú vylepšiť svoj kanalizačný systém. Betónové žumpy sú skvelé, pretože sú odolné a môžu sa používať dlhé roky – v niektorých prípadoch dokonca desaťročia! Aké sú však výhody betónovej žumpy? Tu sú tri dôvody, prečo by ste mali zvážiť obstaranie betónovej žumpy pre svoj dom.

Betónová žumpa je mimoriadne odolná

Betónové žumpy sú mimoriadne odolné a môžu sa používať niekoľko desiatok rokov. Betón je totiž veľmi pevný materiál, ktorý sa časom nezničí. Tento materiál je navyše vysoko odolný voči korózii a iným formám poškodenia, čo znamená, že bez problémov vydrží roky.

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU

Nízke náklady na údržbu

Betónové žumpy majú málo pohyblivých častí, a preto vyžadujú len drobnú údržbu, ak ich namontuje kvalifikovaný odborník. Správne udržiavaná betónová žumpa by mal vydržať viac ako 30 rokov, kým bude potrebné ju vymeniť. Aj keď sa odhady líšia, priemerná životnosť priemernej plastovej alebo sklolaminátovej nádrže je 15-20 rokov v dôsledku opotrebovania pohyblivých častí a potrubných systémov v dôsledku neustáleho kontaktu so surovou odpadovou vodou a odpadom počas bežného používania. Navyše betónové nádrže nevyžadujú rovnakú úroveň údržby ako iné žumpy.

Jednoduchá inštalácia

Betónové žumpy sa jednoducho montujú, keďže sú vybavené všetkými potrebnými dielmi a príslušenstvom potrebným pre montáž. Jediné, čo musíte urobiť, je dôsledne dodržiavať pokyny výrobcu, aby všetko prebehlo podľa plánu. Môžete si najať dodávateľa alebo to urobiť sami.

zdroj: freepik.com

Betónové žumpy sú pre Vašu rodinu bezpečnejšie

Väčšina ľudí nevie, že betónové žumpy majú oveľa vyšší bezpečnostný faktor ako plastové nádrže, pretože sú pevnejšie a je menej pravdepodobné, že sa rozbijú pri zemetrasení alebo inej prírodnej katastrofe. Pevnosť betónu tiež uľahčuje ich inštaláciu na nerovnom teréne bez toho, aby spôsobovala problémy s tlakom vody alebo problémy s pretečením, ako sa to stáva pri systémoch plastových žúmp, ktoré vyžadujú dodatočné nosné konštrukcie, ako sú vrecia s pieskom alebo dokonca cementové podpery!

Vyberte si betónové žumpy Kamal BET

Betónové žumpy KAMAL BET sú vhodné pre všetky typy pôdy a môžu byť inštalované kdekoľvek v záhrade. Naše betónové žumpy sú navrhnuté tak, aby slúžili dlhé roky, nevyžadovali žiadnu údržbu ani opravu po veľmi dlhú dobu. Našim klientom poskytujeme vysoko kvalitné produkty za konkurencieschopné ceny a na všetky naše produkty poskytujeme záruky.

Betónové žumpy sú vyrobené zo železobetónu, čo znamená, že sa nerozpadnú ani pri vystavení veľmi náročným podmienkam, akými sú chladné zimy alebo extrémne horúce letá. Betónové žumpy navyše nekorodujú a nehnijú ako drevo, čo znamená, že môžu slúžiť dlhé roky bez potreby výmeny dielov či opráv.

Dispozičné riešenie našich jednokomorových betónových žúmp je jednoduché a ľahko použiteľné: je tu jedna komora, do ktorej prúdia splašky z domu, z Vašej kúpeľne a kuchyne potrubím z PVC alebo PE (polyetylénu).

Komentáre

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here