Aktuálna cena Huawei P30 Pro 6GB/128GB Dual SIM v slovenských e-shopoch: € - € (Zdroj: Heureka.sk, )

Istá mladá žena menom Xiao Li si objednala svoje oblečenie online v internetovom obchode Taobao. Celý problém neskôr vznikol tým, že jej objednávka prišla o 4 dni neskôr ako mala. To nespokojnú zákazníčku rozčúlilo a obchodu zanechala negatívne hodnotenie.

Meno majiteľa obchodu bolo zverejnené len z časti. Volá sa Zhang a podľa všetkého je silný cholerik. Po tom, čo jeho obchodu na základe tohto hodnotenia klesol rating sa rozčúlil natoľko, že sa Xiao vyhrážal tým že ju zabije. 

Neskôr v deň doručenia jej objednaného oblečenia zachytávajú bezpečnostné kamery ešte aj niečo navyše, čo Xiao dostala k svojej objednávke. Na doručovacom mieste si ju počkal Zhang, ktorý sa takmer okamžite pustil do zúrivého útoku. Muž bezbrannú ženu opakovane udrel a kopol, kvôli čomu následne spadla na zem.

Ako sa ďalej uvádza v správe, Xia bola po útoku odvezená do nemocnice, kde jej museli ošetriť mnohé poranenia ako aj otras mozgu. Aj napriek tomu, že žena už trávila čas v nemocnici na lôžku, dostala ešte od Zhanga správu o tom, že precestoval viacej ako 800 km len kvôli tomu, aby jej udelil lekciu.

zdroj: AsiaWire

 

 

 

Komentáre