Istá mladá žena menom Xiao Li si objednala svoje oblečenie online v internetovom obchode Taobao. Celý problém neskôr vznikol tým, že jej objednávka prišla o 4 dni neskôr ako mala. To nespokojnú zákazníčku rozčúlilo a obchodu zanechala negatívne hodnotenie.

Meno majiteľa obchodu bolo zverejnené len z časti. Volá sa Zhang a podľa všetkého je silný cholerik. Po tom, čo jeho obchodu na základe tohto hodnotenia klesol rating sa rozčúlil natoľko, že sa Xiao vyhrážal tým že ju zabije. 

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU

Neskôr v deň doručenia jej objednaného oblečenia zachytávajú bezpečnostné kamery ešte aj niečo navyše, čo Xiao dostala k svojej objednávke. Na doručovacom mieste si ju počkal Zhang, ktorý sa takmer okamžite pustil do zúrivého útoku. Muž bezbrannú ženu opakovane udrel a kopol, kvôli čomu následne spadla na zem.

Ako sa ďalej uvádza v správe, Xia bola po útoku odvezená do nemocnice, kde jej museli ošetriť mnohé poranenia ako aj otras mozgu. Aj napriek tomu, že žena už trávila čas v nemocnici na lôžku, dostala ešte od Zhanga správu o tom, že precestoval viacej ako 800 km len kvôli tomu, aby jej udelil lekciu.

zdroj: AsiaWire

 

 

 

Komentáre

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here