Čína je veľmi pokrokovou a technologicky vyspelou krajinou. Krajina drží prvenstvo aj za najväčšie kryté lyžiarske stredisko s rozlohou 80 732 metrov štvorcových. Nazýva sa Harbin Wand Ski a nachádza sa v severovýchodnej časti krajiny. Krajina sa však rozhodla prekonať svoj vlastný rekord a tak v spolupráci s dubajskou spoločnosťou KOP Limited údajne vybudujú ešte väčšie stredisko, ktoré bude zahŕňať aj viacej voľnočasových aktivít.

Nové centrum dostane názov Wintastar Shanghai a bude zahŕňať okrem iného aj kúpele, reštaurácie, hotely, ihriská, vodný park a obrovský lyžiarsky svah o rozlohe viacej ako 8300 metrov štvorcových, ktorý by mal byť vybudovaný na základe alpínskej tematiky. Celý tento komplex by mal mať dohromady výmeru až neuveriteľných 93 000 metrov štvorcových. Celý komplex by mal vyrásť len kúsok od zábavného Disney parku v Šanghaji.

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU
zdroj: Jfdaily

Na komplexe by sa mali podieľať spoločnosti Shanghai Lujiazui Development, Wintastar Holdings, ktorá je dcérskou spoločnosťou firmy KOP a developerská spoločnosť Shanghai Harbor City Development. Celý komplex by mal byť dokončený ešte v priebehu roka 2020.

zdroj: bohatstvoluxus.sk

Manažment spoločnosti KOP sa na otázku tohto komplexu vyjadril celkom jasne: „Jedná sa o zatiaľ najväčší projekt spoločnosti KOP a sme radi, že môžeme spolupracovať s našimi silnými lokálnymi partnermi na objavovaní nových možností a zavádzaní nových a inovatívnych konceptov na čínsky trh. Šanghajský rezort bude predstavovať komplex so zmiešaným využitím, čo prinesie spoločnosti KOP viaceré príležitosti na budovanie nových zdrojov príjmu. To nám umožní ďalej sa rozvíjať a prinášať ľuďom nové zážitky.

 

Komentáre

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here