Všetky ženy by sa chceli cítiť mladé a krásne tak dlho, ako sa len dá. Elixír mladosti žiaľ zatiaľ v predaji nie je, ale existuje niekoľko vecí, ktoré by mohli mladosti pomôcť pretrvať.

41 ročná Belinda Norton vyzerá, akoby sa jej starnutie ani netýkalo a má zopár užitočných rád pre všetky ženy, ktoré majú ambíciu vyzerať v jej veku rovnako dobre.

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU
View this post on Instagram

40 years old vs 30 years old ~ She is still the same person; living and providing for her two children to the best of her ability. Working as hard as she can daily to educate others and completing the same Mum chores list. She is happy but tired, she is self conscious but still makes others laugh; she is sometimes dreadfully upset with her self for her choices but continues to make the same excuses. Do you know anyone like that? Yes me too. Yes this is ME! I was where many find themselves today & tonight wondering what to do ??‍♀️ the difference is very evident to us yet we hide from our own truth I know I did too. My thighs rubbed together and so much that I got chaff & I had to buy longer denim shorts in the hope to hide my thighs. My tummy was over my pants so I pulled them up higher to tuck it in. I was moody and lethargic and it was affecting my family life. Until one day – I decided I’d had enough! No one could do this for me .. ONLY me ..ONLY I could change and from now on I was going to be consistent with my food and my fitness. I promised I’d not give up on my self. No more guessing either I’d get real facts and follow it perfectly. I’d literally had a gut full of my gut and thighs. ↪️Step 1: food regime ✔️Step 2: correct fitness ✔️Step 3: consistency and goal focussed✔️ Step 4: personal reward (not food based but health based – is get a facial or get a massage rather than reward myself with chocolate – this truly worked! If you would like the exact program that got me to today from long denim short days… ? It’s available at ➕ www.Blivewear.com ? books & recipes GET your copy today! ↪️ b.bodyboost™️ food and fitness program changed my life and my children’s life too! #blivewear #transformation #healthy #fiitness #bbodyboost #fitmum #recipes #homemade #hitt #author #ebooks #foodie #workingmum #runner #gym #circuits #squat #glutes #fitspo

A post shared by BELINDA NORTON (@belinda.n.x) on

Belinda vo veku 40 rokov vs keď mala 30 rokov

Niektoré z Belindiných tipov sú pomerne zvláštne, ako napríklad „vyhýbať sa pitiu cez slamky“ kedže verí, že spôsobujú vytváranie vrások v okolí úst.

Verí, že pozitívne nastavenie mysle, jedna masáž mesačne a stretnutie s kamarátkami každé dva týždne sú dôležité na to, aby žena zostala dlho mladá.

Na svojom blogu blivewear vysvetľuje: „Nič sa nevyrovná dobrému rande s kamoškami, dievčatá potrebujú babské podpichovačky a tento spoločný čas je veľmi dôležitým zabijakom stresu pre všetky ženy.“

Pokiaľ ide o masáže, vyjadrila sa, že nie sú luxusom, ale skôr nevyhnutnosťou. „Uvoľnené a pružné svaly znamenajú menej bolesti a zranení. Nielenže umožňujú lepšiu mobilitu, ale taktiež vylučujú neželané toxíny, čo prispieva k lepšiemu vzhľadu pokožky a tónu pleti.“

Belinda radí ľuďom aby prestali diétovať a miesto toho sa pustili do posilňovania svojich tiel. Na svojom blogu píše. „Jedz zdravé jedlá, ktoré vyživujú tvoje telo pravidelne. Denne zjedz šesť jedál, ktoré budú veľké ako tvoja päsť.“

Ďalším z jej tajomstiev proti starnutiu je každodenné jedenie čučoriedok.
Sú skvelým zdrojom antioxidantov, zistilo sa, že zlepšujú kvalitu krvi, a teda pomáhajú k dobrému fungovaniu kardiovaskulárneho systému a sú užitočné v boji proti chorobám.

Ďalšie jedlá, ktoré Belinde pomáhajú udržovať mladistvý vzhľad sú orechy, špenát, losos a zelenina.

Na spracované potraviny hovorí „nie, nie“ a tiež sa vyjadrila, že počítanie kalórií nie je dobrý spôsob ako žiť.

Belinda na svojom blogu tiež vyzdvihla dôležitosť pitného režimu, aby bolo telo stále hydratované. Na druhú stranu neodporúča „vypekanie“ sa na slnku, ktoré pokožke veľmi neprospieva.
Ženám radí, aby nezabúdali na dôkladné odstránenie make-up pred tým, ako si večer ľahnú do postele a odporúča robiť si peeling každé tri dni.

Austrálčanka prezradila tiež, že preferuje kratšie behy (3km – 7km), ktoré dopĺňa prechádzkami a kruhovými tréningami s ľahkými váhami.
Odporúča zaradiť do svojej rutiny jógu, meditácie a počúvanie upokojujúcej hudby.

Na záver táto skvele vyzerajúca mama odporúča dať si kúpeľ, pred spaním
radšej čítať knihy, ako používať sociálne média, obmedziť príjem cukru a chodiť skoro spať.

Komentáre

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here