V dnešnom modernom svete elektroniky a aplikácii, si ľudia bez svojich zariadení už ani nevedia predstaviť jediný deň. Prostredníctvom mnohých aplikácii a smartfónov si často dokážeme život uľahčiť a mať tak vždy všetko pri sebe. Takouto aplikáciou je aj SK Radio.

Aplikáciu vytvorili mladí vývojári zo Žiliny ešte počas svojho štúdia na univerzite. Vzhľadom na pomerne veľkú popularitu aplikácie sa v nej rozhodli pokračovať a vylepšovať ju aj po ukončení štúdia. Aplikáciu postupne vydávajú aj v ďalších krajinách s regionálnym vysielaním. Momentálne podporujú 15 rôznych krajín.

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU
zdroj: SK Radio

Na čo aplikácia slúži?

Primárnym cielom je prehrávanie slovenských online rádií s moderným vzhľadom a intuitívnym rozhraním. Podľa užívateľov sa aplikácia vďaka svojej rýchlosti spustenia prehrávania radí medzi tie najlepšie v danej kategórii.

zdroj: SK Radio

Používateľ si vďaka označovaniu rádia ako obľúbeného dokáže uložiť svoje obľúbené stanice, vďaka čomu k nim bude mať  následne rýchlejší prístup. Aplikácia ponúka aj funkciu budíka, čiže spustenie zvoleného rádia v určený čas a mnoho iných funkcií. Zaujímavosťou je aj funkcia cast – teda možnosť spustenie rádia na inom zariadení.

Komentáre

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here