Nová generácia X4-ky si na svoj príchod vybrala práve 14.2.2018. Nová X4-ka teda prichádza práve na Valentína. Dá sa teda do nej zamilovať na prvý pohľad?

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU

Nová generácia narástla ale zároveň aj schudla. Oproti svojmu predchodcovi je nová X4-ka o 81 mm dlhšia a o 37 mm širšia ale zároveň stratila na hmotnosti 50 kg. Najmladší prírastok do rodiny BMW bude zatiaľ poháňaný 3 benzínovými a 3 dieselovými motormi s výkonovou škálou od 184 do 360 konských síl. Samozrejmosťou je pohon všetkých kolies xDrive. Dostupná bude aj najvýkonnejšia verzia X4 M40i s výkonom 360 koní a novinkou bude verzia s označením X4 M40d, ktorá bude ponúkať výkon 326 koní. 

 

V nezávislosti od motorizácie, každá X4 bude vybavená 8-stupňovou automatickou prevodovkou Steptronic a pohonom všetkých 4 kolies. Vašu novú X4-ku si budete môcť individuálne personalizovať podľa chuti líniami xLine, M Sport X a M sport. Prve tých náročnejších bude BMW ponúkať aj líniu luxusnej personalizácie a doplnkov do vozidla – BMW Individual.

Multimediálne centrum bude vyzobrazované na stredovom dotykovom displeji veľkom 10,25“. Celý systém sa bude dať ovládať aj hlasom. Predpokladaný začiatok predaja novej X4-ky je naplánovaný na Júl 2018.

 

 

Komentáre

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here