Pokiaľ ste súčasťou totalitného politického režimu, v ktorom sa musíte denne učiť nezmyselné fakty o svojom vodcovi a jeho rodine, tak Váš mozog je týmito faktami pravidelne vymývaný a už od útleho veku mení vaše názory, správanie a charakter. V nasledujúcom článku sa pokúsime Vám v krátkosti priblížiť to, čím si prejde bežní občan v Severnej Kórei.

Deti v tejto krajine strávia ročne stovky a stovky hodín učením sa nezmyselných faktov o svojom psychopatickom vodcovi Kim Jong-unovi a jeho skvelej rodine.

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU

North_Korean_leade_3594272k

Podľa oficiálnej správy (The Korea Herald), miestne deti už vo veku 4 rokov trávia denne najviac času výučbou faktov o ich vodcovi namiesto výučby ostatných predmetov.

Na základe tejto oficiálnej štúdie Kórejského Inštitútu pre vzdelávanie, každý jeden študent strávi až neuveriteľných 684 hodín, učením sa faktov o ich vodcovi, jeho živote a rodine. Aby sme všetko toto uviedli na pravú mieru, jediné 2 predmety na ktorých deti počas ich štúdia strávia viac času sú kórejčina a matematika.

Deti sú nútené sa učiť veci tak absurdné, ako napríklad aj príbeh o tom, ako sa Kim Jong-il narodil počas neopísateľnej noci a vzišiel z ich posvätnej hory Mt. Beakdu, nad ktorou sa vytvorila spolu z jeho narodením aj nová hviezda, ktorá dodnes žiari na oblohe.

Ako aj môžeme vidieť na obrázku, rodina vodcu určuje v celej krajine trendy a módu, veď posúďte sami:

kimjongil

Poďme sa teraz pozrieť na vynaliezavosť ich bývalého vodcu. Ako on sám deklaroval, bol tým, kto vynašiel a priniesol do ich krajiny hamburger, podľa jeho slov dvojitý sendvič s mäsom.

Na základe faktov z jeho biografie, na rozdiel od nás smrteľníkov nemusel chodiť ani len na toaletu a dokonca dokázal aj kontrolovať počasie! Šikovný vodca no nie?

Komentáre

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here