Aktuálna cena Huawei P30 Pro 6GB/128GB Dual SIM v slovenských e-shopoch: € - € (Zdroj: Heureka.sk, )

Znie to až neuveriteľne ale skutočne je to pravda. Starenku zabil jej vlastný kohút. Celý incident sa odohral v Južnej Austrálii a v krajine je pomerne aj dosť medializovaný. Verejnosť sa o celý incident dosť zaujíma hlavne preto, lebo v Austrálii sa aktuálne v silnej miere diskutuje o možnom riziku pri chove niektorých domácich zvierat.

Nič netušiaca dôchodkyňa sa pokúšala zozbierať vajcia od svojich sliepok, keď v tom ju napadol jej vlastný kohút. Vták zaútočil so svojim ostrým zobákom a nebezpečnými pazúrmi. Dôchodkyni pristál rovno na hrudi a nešťastnou náhodou jej preťal krčnú tepnu. Totožnosť a vek dôchodkyne si rodina nepraje zverejňovať.

Forenzný expert a profesor na univerzite v meste Adelaide, Roger Byard sa na adresu celého útok vyjadril, že sa nejedná o ojedinelý incident. On sám sa už v minulosti zaoberal podobným útok, ako aj úmrtím starenky po tom, čo ju doškriabala jej vlastná mačka.

Profesor sa v súčasnosti venuje výskumu záhadných úmrtí, pri útokoch ochočených alebo domácich zvierat. Ako on sám uvádza, najväčšie nebezpečenstvo pre dôchodcov predstavujú uů spomínané kohúty a mačky.

Komentáre